Jump to content

Liga šampiona 2012/2013.


Grob Bez Dna

Recommended Posts

Meni bolje da gledam preko strimova, nekako sam se navikao. Ne znam kako je kod vas, ali meni ovde npr. uopste ne secka FirstRow Live Football Stream | Watch Live Football Online | Live Soccer Stream jeste malo govnjiva slika ali je gledljivo. Izaberes koju hoces tekmu i bole te brige.

 

Mislim da SlipStreamTv isto prenosi, tu je HQ slika, doduse ume da koci ponekad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени није проблем сецкање, већ та умрљана слика. Као под водом да гледам.

 

Је л' има на Еуроспорту преноса, има њихов ХД стрим на оном Вектов веб ТВ-у?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ustase uredno prenose,ali ovi bolidi zacrnjuju program kad je LS,jer RTS ima ekskluzivno pravo za srbiju.moguce je da nece sad onda utorak da zacrnjuju kad nema na rts-u prenosa.ja na ovom ikom-u imam arenasport,ali ne sva 4 vec se kanal zove samo arenasport,dodje mu to onda 1?jesu tu prenosi LS?

 

jebiga,dinamo - psg je na kecu,ovo jace je na ostatku,kojeg nemam.dajem 500 kinte za pretplatu i 810 za kablovsku i imam ovo.jebem vam drzavu posranu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ustase uredno prenose,ali ovi bolidi zacrnjuju program kad je LS,jer RTS ima ekskluzivno pravo za srbiju.moguce je da nece sad onda utorak da zacrnjuju kad nema na rts-u prenosa.ja na ovom ikom-u imam arenasport,ali ne sva 4 vec se kanal zove samo arenasport,dodje mu to onda 1?jesu tu prenosi LS?

Prenosi se i tu samo manje atraktivna utakmica, na Arena 3 je Real - City, majku im jebem lopovsku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kompani mnogo los danas. Hart bio dobar medjutim napravio je taj kiks na kraju, ali da im nije njega bilo primio bi Siti bar 2 gola u prvom poluvremenu jos. A sta tek reci za mucnog Klisija? Pa taj mi ne bi igrao levog beka ni u Radnickom s Petog Puka. Tako da se stice utisak da je odbrana Sitija katastrofalna na pocetku sezone, mislim da nisu sacuvali mrezu ni na jednoj utakmici od pocetka.

 

I da, Kolarov majstorski. Zola style!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...