Jump to content

Liga šampiona 2012/2013.


Grob Bez Dna

Recommended Posts

Sto bre Asamoa i Markizio?Pa odigrase odlicno obojica,pogotovo Markizio.Covek namestio drugi gol svetski.Vucinic jeste bio smotan,ali jebiga on nije klasicni centarfor.Za Djovinka se slazem,nema on sanse pored nekog klasa stopera,u takvim utakmicama moraju igrati Kvaljarela ili Matri.Kvaljarela je uradio vise u tih 20-ak minuta nego Djovinko za celu utakmicu.

Tores je stvarno mrtvilo.Covek se nije video celu utakmicu.Celziju je ocajnicki potreban centarfor,a ovoga treba utopiti za koliko se moze.No,garant vam dolazi Falkao tako da mozes biti miran.A i Di Matea si dizao u nebesa,a sada ga napusavas.

markizio je imao tu asistenicu,koja je upala posle akcije,asamoe nije bilo nidje.nije markizio los igrac,ali nije na nivou LS prosto.sto vam kvaljarela ne igra u startnoj postavi,to niko nezna.jebes centarfora,koji kurac igra ramirez pored zivog mate,a da ne pricam sta uopste u fudbalu radi mikel.i sam znas da mrzim to zabarsko povlacenje posle par golova,di mateo mi je i dalje simpatican jer ekipa igra lijepo i dosta hazarderski kad su otvoreni ili kad su u klincu sa nekim,ovo povlacenje iz udzbenika kapela mi ide na kurac.ne kazem da treba ga mijenjati,vjerovatno,ili se bar nadam da je nocas vidio da sa ovim timom ne moze to da radi.ko bi se bunio da mu u tim upadne falkao,taj nije normalan,mada mislim da je i ovaj tim sasvim dovoljan da bude konkurentan,mnogo veci problem su pojedine drvezine koje ostase za raznoraznim budalama,a taman sam se ponadao da ce mateo malo vise pokazati muda kad je maludu poslao napolje.

 

kakav bre luzerpul,taj nije ni za sporting hihon.mikela nazad u afriku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebem ti zabara na klupi,umjesto da ih zakopaju oni se stekaju i gleda se nacin kako da se dobije prva ekipa u italiji a da lade muda lampard,posrani mikel,i da se onanise na padanja toresa mrtvog.odlicno sto se ovo desilo sad,tesko da ce gazdada trpi ovo,pa da se pocne da se radi posao.juventusu svaka cast na svemu,ali sumnjam da mogu ista krupnije da naprave sa asamoom i markizijom,da nepricam za onog mog sklempa.djovinko takodje nijednom krstenijem stoperu nece nikad moci da prdne.

 

Ma ne može Čelsi bez još jednog špica svjetske klase, to se pogotovo vidjelo večeras. Drogba bi prošle sezone ovakve utakmice bez problema riješio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хулк је у Зениту, који ће курац да иде кад је тек стигао.

 

P.S. jebote, najgori sam ubjedljivo u ligi na fantaziju, mora se nešto mijenjati, ili da čekam da prorade Soldado i Gomez. :bigblue:

 

Солдадо ће курац да проради, а Гомез је повређен.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo je veci problem centralni/defanzivni vezni igrac nego napadac. Mikel je katastrofalan. Da ne poveruje covek da mu je ovo SEDMA sezona u Celsiju i u svakoj je odigrao bar 40-45 utakmica. Lampard je dosta usporio ali kapiram da mora ostati do kraja karijere jer je legenda kluba, prosto ne bi bilo fer. I jos je tu samo Romeu, a on je neiskusan, ali opet mislim da gore od Mikela ne moze da odigra. Kad je vec Meireles otisao, nije mi samo jasan odlazak Esijena. Velika greska. Mora neko pojacanje tu pod hitno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo je veci problem centralni/defanzivni vezni igrac nego napadac. Mikel je katastrofalan. Da ne poveruje covek da mu je ovo SEDMA sezona u Celsiju i u svakoj je odigrao bar 40-45 utakmica. Lampard je dosta usporio ali kapiram da mora ostati do kraja karijere jer je legenda kluba, prosto ne bi bilo fer. I jos je tu samo Romeu, a on je neiskusan, ali opet mislim da gore od Mikela ne moze da odigra. Kad je vec Meireles otisao, nije mi samo jasan odlazak Esijena. Velika greska. Mora neko pojacanje tu pod hitno.

^sve tacno. Da dodam i da je Teri omatorio... Ali bar tu imaju Luiza i Kejhila koji su vrlo dobri stoperi... Lampard je prilicno usporio jos pre dve sezone, a Mikel je mnogo gubio loptu sinoc i bio medju najgorima na terenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Попадаше 90% тикета због Борисова.

 

Ко је им'о кућу,сад је нема...

Реалан резултат, И Јувеу и Челзију фале врхунски нападачи. Кваљарела,Матри и Вучинић су ок,али фали ту један Кавани. Торес игра као пичкица,никада се он неће вратити у форму.

Све у свему,док Бата не прокоментарише утакмице,прво коло за мене није завршено.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све ти јебем, ЛШ на пет канала синоћ, не знам шта ћу пре да гледам. Зато сам и видео само један гол у директном преносу. :haha:

 

Јасно је да Кристијано осваја.

Share this post


Link to post
Share on other sites

покушао сам више пута у последњих неколико година, не могу никако

капирам да би све било лепше кад бисмо некако отерали Најтс Блад, онда би се и ови остали смирили

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све ти јебем, ЛШ на пет канала синоћ, не знам шта ћу пре да гледам. Зато сам и видео само један гол у директном преносу. :haha:

 

Јасно је да Кристијано осваја.

Ja supeo samo da vidim kepeca kad je zbao glavom,ostalo sve u reprizama ili ukljucenjima.treba mi najmanje 4 ekrana ili nekako stream da se izdeli u 4 slike,al da bude dojaja slika,ne ona pikselizovana sranja gde na terenu vidim kockice ko da pikam pes na fonu

Share this post


Link to post
Share on other sites

ја само Кериков, пошто сам само Јунајтед гледао током првог полувремена

не могу да се поватам са даљинцем

 

Галатасарај покраден за два пенала чиста као суза, требало је одмах у другом-трећем минуту да свира један

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barzalji pretrcao 11,66km?!?Jeee,nikada ne bih rekao.Koliko se vise kretao Juve,pa to je strasno.Nevezano za to,generalno su Markizio i Vidal stravican tandem.

 

И Јувеу и Челзију фале врхунски нападачи. Кваљарела,Матри и Вучинић су ок,али фали ту један Кавани.

 

Potpis,cinjenica,fakat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mozzartsport.com/vesti/mazic-odusevio-spance

 

Tako kažu Španci, a ni ruski novinari nisu imali previše zamerki na Mažića. Istina, oni su konstatovali kako je "Srbin malo vukao na stranu Barselone"

 

Кажем ја, наместио Толе да Барса узме.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...