Jump to content

Denny

Recommended Posts

Шта искуснији играчи мисле о Владмиру на Ланцеру ?

 

Vladmirs_Offering_2.png

 

Одиграо сам данас једну партију са тим фазоном, солидно се показало.

 

Vlad's je uvek dobar kao item obzirom na to šta donosi timu ali ja stvarno nemam naviku da ga pazarim. Jedino u lejtu kada/ako ga support napravi, aura radi - mislim da Vlad's više odgovara supportu a da carry mora da nosi nešto konkretnije od itema. PL-u po mom mišljenju skroz nepotreban - za njega je isplativije ići na tranq boots.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To svakako ali ces uz Tranq moci da ne trosis novce na heal i moci ces da ne ides kuci kad ti neko spusti HP i.e. dosta vise exp-a dobijas --> brze dobijas agi uz level, nafarman gold i iteme.

 

Vlad's svakako jeste sigurna opcija, ali:

 

Vlad's = 2325g (Uz Vlad's ti treba jos i PT = 1400g)

 

Tranq = 1000g

 

Za early game svakako bolja opcija posto PL + Level = dobijena partija.

 

Probaj nateraj Supporta nekad da uzme Vlad's kada pikas PL-a, to je tek zabava.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пробаћу следећу тако, хвала. :pivopije:

 

Мада рекао бих да је основни разлог што сам пробао Владс су оне гадне повуци потегни ситуације кад имам мало хелта и идем један на један или један на два. Лајфстил ми даје храброст да наставим да нападам и баца противника у дилему да ли да бежи или да покуша да остане..

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта рећи после оваквог пораза.... јак ударац за мене и читаво човечанство....

Страшне ствари....

 

Имао сам само два функционална играча у тиму.....

Плаче ми се...

 

DMJjQiT.jpg

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Necu ni da skidam to sranje.

 

 

 

malo kurcenje malo dominacija

 

svidja mi se za sada build, prvo jurim armlet onda SB, ako procenim da cu tesko da nafarmam SB posle armleta onda jurim sb prvo pa onda fatam slabe suppove kako neoprezno guraju lejn. Udarac, duel, kraj price.

Odlicna taktika

 

RJwhWBA.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

PL je odličan, ako imaš dobre iteme možeš sam završiti partiju, ali verovatno će neki nerf uskoro.

Inače da, ja Vlad obavezno uzimam na njemu. Boots - Vlad - S&Y pa HoT i to je to. Ostalo je manje više nepotrebno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasican lancer ide ovako: Aquila, Threads, Diffusal, Heart, sta god ti dalje treba. Lancerova snaga su iluzije, mnozina, tako da mu je Heart najveci benefit jer ti i iluzije imate preko 2k healta (samim time iluzije nisu vise papir vec do jaja problem) i nenormalno te hila van kombata. Lifesteal je relativno slab na lanceru zato sto 200 dmg relativno kasno prelazis jer su iluzije glavni izvod dps-a a ne ti sam, tako da je dominator tu najbolji izbor jer ti daje najvise za ulozeni novac (ls, armor + 20dmg i dominate ni iz cega), a kasnije mozes da pravis satanic, al' opet HoT je bog i batina, alfa i omega za lancera.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hhahahahahah, meni je najvise do sad bio 1.4 K , oseti se razlika kad padnes i na 1 :(

jedva se borim, manje igram ranked ovih dana, sad sam na oko 1.2 . gledam da doguram na 1.5

 

Kad igras malo duze, vidis kakva sranja prave igraci ,skapiras da ti je mesto u malo visem ranku :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...