Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

svi zaboravljaju da luzerpul sem prakticno finala sa celzijem ima i kristal palas koji jebe sve jace ekipe plus njukasl tamo.opet kazem,ako dobiju sve ili dobiju sve i odigraju nerijeseno sa celzijem stvarno zasluzuju titulu,ja i dalje mislim da je presupalj tim da izvede sve to.

Ako ove dve utakmice ne mogu da dobiju onda za titulu i nisu. Ni Palasu ni Njukaslu bodovi ne trebaju (Palas obezbedio opstanak, Njukasl ne moze ni gore ni dole). Daleko veci problem moze biti Noric i ako su ga redovno u zadnje vreme tukli uz het trik Suareza. Prvi su iznad crte, bodovi im neophodni, a jos su se nasli Liverpulu izmedju dva derbi meca.

Nadam se da nece protiv njih ispustiti bodove.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Очекујем бар још три гола Шкртела и један аутогол.

Рекорди падају.

 

Из Бајерна изјавили да Бадштубера чека место стартера следеће сезоне.

Ништа од жеље да торњеви близанци заиграју заједно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ove dve utakmice ne mogu da dobiju onda za titulu i nisu. Ni Palasu ni Njukaslu bodovi ne trebaju (Palas obezbedio opstanak, Njukasl ne moze ni gore ni dole). Daleko veci problem moze biti Noric i ako su ga redovno u zadnje vreme tukli uz het trik Suareza. Prvi su iznad crte, bodovi im neophodni, a jos su se nasli Liverpulu izmedju dva derbi meca.

Nadam se da nece protiv njih ispustiti bodove.

 

za njukasl i nekako,ali kristalu vec odavno bodovi ne trebaju pa kidaju,ocigledno se pjulis bori da dokaze upravi sta sve njegova filozofija moze,sad dal' zbog pojacanja,ili da bi sebi obezbjedio duzi/bolji ugovor ko zna.ono sto znam sigurno da mu i luzerpulov skalp nece sigurno stetiti,pa se ja ne bih previse oslanjao na to da kristal nece igrati kao da igraju finale LS.tek ne vidim kako bi noric sa onim raspadom nazad mogao da bude ozbiljniji posao za luzerpul ili bilo koji ozbiljan napad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пјулисове екипе увек гризу, али мислим да то ипак мора да добије Ливерпул. Самопоуздање екипе је огромно, Суарез и Стиви су у сјајној форми, мислим да ће им утрпати бар три гола. Ја мислим да до краја сезоне Ливепул може да изгуби максимално три бода, мада ја типујем да ће имати један икс до краја и све остало победе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Celzi nece dobiti garant,a nije i da im je hitno,ali realno taj Kristal Palas jeste prava ekipa da ti se u zivot usere,ali u Premijer ligi se to moze od svakoga ocekivati,ne bih voleo da Liverpul osvoji jer se onda od skauzera ne bi moglo ziveti,ali ako ova cetiri kola preguraju kao celu ovu polusezonu svaka cast i sasvim zasluzeno,jebiga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao sam kumu zimus da Liverpul osvaja.

 

Nije mi verovao.

 

Sada je to sve realnost.

 

Ako osvoje,napicemo se kao svinje.

Ne da ću se napiti nego i najesti, recimo neka pizza ima da smaram pica majstora da nam napravi ne kaprićozu već pizza karkosu sve sa čvarcima , pistaćima, kulenom i slaninom ( nadam se da Dutina neće zameriti)

 

i kosovo i rusija

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam malopre citao o tome na feisu (zvanicna stranica kluba)...kad nismo ispali za vreme MekLisa, necemo valjda ni sa Lambertom...u poslednjih 10ak godina smo bili 3-4x u ovakvoi situacii, pa smo se iscupali nekako...doduse poslednja 2 kola se gostue Sitiu i Totnamu, bice zaebato ako njima budu trebali bodovi...pre toga Sautempton i Hal kuci, Svonsi u gostima - fino bi leglo 6-7 poena (ocekuem minimum 4, manje od toga bi bila katastrofa)...dobra stvar sto ni ostali u borbi za opstanak nisu u nekom usponu foru...svi su u istom cabru , valjda ce ova zaliha biti dovoljna na krau

 

E sad - jes' Lerner dosta ulozio u klub, sredio akademiu, infrastrukturi i sl... ali kao sto i baica u tekstu kae - biloe dosta promasaia oko transfera, kud i kamo vise nego dobrih investicia...jos zaebancie sa trenerima - komedia za nekad veliki tim i za poiam Lige Sampiona...jedino za vreme O'Nila se nazirao koliko-toliko povratak na stare staze...ali kadie Irac hteo da predje na visi nivo, Amer zavrnuo slavinu...i onda - kara banana..cuo sam da se pominju i neke kompanie iz Katara...pre bih pozeleo neke dvoglave Arape, sa njima bi tu mogao da se napravi neki proekat - Siti za siromasne stail...ovako opet Ameri da dodzu - usrali su sve cega su se dohvatili, skeptican sam sto se njih tice.....ali bolje i oni nego da se dozivi sudbina Rendzersa...sadie situacia dai sta das

 

Ako tako nesto ispadne - mislim da ide Lambert out...realno, ni jedan iole ozbiljan i kvalitetan strucnjak se nece otimati za klupu...al mogao bi da upadne neki Di Mateo, mozda i Poet (posto ce Sanderlend, kapiram, ispasti)...eventualno Raikarda da namole da izadze iz 'penzie'...ovi britanski menadjeri su prilicno staromodni - ako hoce u korak sa svetom, na njih da zaborave...sreca u nesrecie sto se Benteke povredio, verovatno bi ga prodali na leto...ovako, taman ce da se oporavi do jeseni za novu sezonu...Delf, ubica, da ostane pod obavezno, legenda Gebi naravno, Vaiman nie bog zna kakav igrac, ali moze da koristi, Guzonja na golu se pokazao, nema potrebe tu praviti nikakve promene...ostali su manje vise skart, tu treba izdvoiti one koi su manje zlo, a ostalih se ratosiljati kako znau i umeu...

 

Ako bude nekog budzeta na pomolu - uloziti u jednog kvalitetnog centralnog veznjaka (pominjao se neko vreme Defur iz Porta, tu bih se ja kockao i oznacio ga kao glavnu transfer metu, naci vece pare, ako zeli da dodze uopste) i jednog malo ofanzivnieg ( Kiotake iz Nirnberga se isto pominjao, macka u dzaku, ali tesko da ce neki zvucnii sceti da dodze /isto moguce da ce Nirnberg ispasti, pa ce ga dati za manje kesa/) I pod obavezno - stoperski par...kompletno novi...Vlar-Beiker, Beiker-Klark, Klark-Vlar...ne zna se koae gora kombinacia...ovi u napadu i znau da se raspucau s vremena na vreme, ali dzabe kad ovi pozadi useru sve...posto vise ni engleski stoperi nisu kao sto su bili - nek buljau po Italii (ipak su Zabari kako god okrenes, ostali maistori za centralno-srednje bekove, bunkerice i katanaco)...sa njima moze sve, trange-frange stail...neki Astori, Cezare Bovo, Domici...ne veruem da bi bili vece kiksare od postoecih...eventualno jos neki spic, ali ne ko ove sezone sto su doveli neku dansku banderu, ZIgica za siromasne...bolje i neki iz Cempionsipa, a da reseta i da moze da bude dzoker (Rouds, Carli Ostin, Mekheil-Smit) Naravno, pevao bi kad bi Defura spoili sa bracalom Dzoiem Bartonom...sa tim veznim redom bi pucali opet u prvih 6, naci tvrdim

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna kolumna bracala.

 

Sve si u pravu sem zabarskih centralno srednjih autostopera...Astori je jos i ok,dobar odbrambeni,ali preskup za Vilu.Ostalo tuga pregolema,kakav crni Domici,rupetina.Nema druge nego da vracaju Melberga.Sto se tice cempionsipa,Ros Mekkormak bogotac.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A padose mi na pamet ti pacienti sa sredine tabele, realno dostupni :D A da mogu da budem menadjer samo jedan dan samo jedan dan samo jedan dan - pre bih verovao Bovu i Domiciu, nego ovim engleskim indiancima i V(F)laru, za koga smem da potpisem da ce siebati Van Gala na SP (nece pomoci ni pokazivanje mosnica)...dobro - mogao bi i neki iz U-21 mladih Zabara...al dae Zabar :) u anonimuse iz ostalih liga i neke tamo crnce nemam nesto poverenja...crnac moze, ali kao neki vihorni bek (ima u francuskoi ligi sto-sta da se probere)

 

Astori bi bio pun pogodak...ako dodzu Arapi - da pljunu kes i zavrse pos'o...no, sve to dodze u domenu - s'a bi bilo kad bi bilo...prvo da se izbori opstanak i teorecki...pa, da vidimo dal ce nova uprava uskociti...ili si natpisi u zonficu - kurca baba vecerala

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro,to za engleze i zabare si u pravu.Pogotovo za Vlara Banana Kara,taj je na evropskom pokazao koliki je kurton.

 

Astori bi legao.A postoji tu jos i jedna varijanta.Posto Inter renovira ekipu,mozda bi za Ranokiju uspeli nesto.Nije se bas proslavio od kako je dosao,pala mu cena poprilicno,i mislim da je neki engleski klub koji puca na sredinu tabele njegov domet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kapa dole za izlaganje situacije gore,Vila pod O'Nilom mi je tad bila najdrazi engleski tim posle Junajteda,ovo posle i pod Ulijeom a narocito Meklisom je uglavnom bilo uzasno,inace,bez da se uvredis,mozda bi bilo bolje i da ispadnu pa da stave prst na celo i restartuju se kao Njukasl,mada i oni sada tavore al makar ne brinu o opstanku jbg,nadam se da slede bolja vremena za njih,ipak su bivsi evropski sampion ako nista :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...