Jump to content

Kada ste prestali da slušate metal?


Recommended Posts

Nikad nisam video ovakvu temu,sem one kada ste počeli ds slušate metal.pa reko ae dotvorim.

Kako ste prestali da slušate mjetala?

Šta vas je odvuklo od te muzike?

Da li je u pitanju bilo to da prestanete da budete drugačili od ostalih, da ste neshvaćeni pa ste se rešili da budete sFaćeni, da ste prestali da slusate jer je to slušao stariji burazer/sestra, želja za slušanjem i istraživanjem nečeg drugog , iz smora i zgranutosti, slučajno ste čuli nešto drugo pa vam se svidelo, matorci bili jači od vas, jer kučka/majmun na koju ste se ložili a sada vam idu na kurac, sluša to, pronašli ste boga, usrali se satanista, pobili ste pola razreda pa vam u ćeliji ne daju da slušate ili neki deseti razlog?

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u poslednje 3-4 godine postepeno prestajao aktivno da slušam pojedine bendove i podžanrove metala, ali nikad nisam promenio mišljenje o njihovom kvalitetu. I dalje mislim da su Manson i COF, na primer, do jaja (barem one njihove pesme koje volim) bez obzira što ih jako dugo nisam pustio da slušam. Jednostavno, sa godinama neko hoće da proširi dijapazon muzike koju sluša, a ja naprotiv - hoću da suzim i da vrtim samo ono što je izdržalo probu vremena i u čemu se najbolje pronalazim. I dobro je što je tako, jer zamislite koliko bih para trošio na originalne CD-ove i koncerte kad bih slušao sve i svašta. Ovako - samo malo toga odabranog dolazi u obzir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

и ја сам одабрао само квалитет

пре 4 године сам спалио гомилу мп3 дискова, са гомилама бендова које никад нећу слушати

и сад све што ми се не свиђа бришем, нема више чувања којечега

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se vratila sa koncerta Milančeta Radosavljevića, ali se to ne računa :unsure:

Jeste, poznavala sam ljude koji kažu "slušao sam". Nekako ih odmah gledaš sa prezirom.

tdi (*momenat zgranutosti*) se takođe ne računa, ubroj ga u pasivno slušanje.

Edited by temper

Share this post


Link to post
Share on other sites

ТО БРЕ :rockdevil:

E, mnogo je lepo bilo, sa sve velikim orkestrom, malo da se ljudi odmore od isforsiranih buđavih klavijatura u narodnjačkoj muzici. I tek večeras sam čula koliko su njegove pesme finije od Šabanovih recimo. Samo što je mnogo kratko trajalo, ne znam zbog čega.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milance kvalitet.Jebo ti nazovimetalca koji jednom bar nije bio na tezgi narodnjaka ili ne voli Sinana i ekipu Juznog Vetra.

Ne slusam mjetala kao nekad,sad obicno kad me mine zelja ili kad neko izda album ili rikne pa oclusam,pa se onda pocetim dana SLAVE.Poslednjih godina sam vise u instrumentalnim vodama,djezu,progresivi i bluzu,a toliko toga jos cami i vapi da iskopam i preslusam....proklet je co'ek kad mu muzika udje u krv.Zanela me svetla velikoga gradaaaaaaa...e tako i ja s muzikom.

 

e da isto u toku dana se naslusam tdi-ja i haus sranja,al ne duzivam,nego da se zatrujem sranjem,pa onda posle pustim kvalitet i uzivam u tonovima.Nema boljeg osecaja.Ko gudra.

  • Upvote 4
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto onda ne jedes govna par obroka, a onda uzmes normalnu hranu? tako ce ti biti ukusniji taj obrok.

Zato sto hrana nije isto sto i mjuza.Kad je 'rana u pitanju,samo suvi kvalitet

.Zamisli slusas suvi kvalitet ceo dan....brzo bi se smorio.Ne moz' uvek isto da slusas,otupeces.to ti je ko da citas istih 50 knjiga ceo zivot.

 

Milance legenda,uvek mu prstici vire iz rukava,jebe ga snajder,svaki put predugacki rukavi. :mhihi:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma naravno, ali nekako mi glupo da se namerno ubijas krs muzikom :wink:

bolje istrazujes nove bendove, pravce itd. pa da rizikujes u tom smislu, ali namerno slusati krs ne kapiram bas.

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...