Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Ne znam za espees preletača, ali ja bih pre živeo u Ljubljani nego u Beogradu. A volim Partizan jebi ga. :zuba: Ušlo u krv i gotovo.

 

U stvari, živeo bih radije i u bijelom Zagrebu gradu - samo ne u Beogradu.

 

U stvari, volim jedino košarkaški klub zbog još uvek nenarušenih familijarnih odnosa, a ima tu nešto i nostalgije iz detinjstva.

Leprous - smeće, Load - biblija.

Edited by vudun
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад смо код Мијата, ја ти тврдим да 95% играча Војводине машта да игра у Партизану или Звезди. Бар једну годину или бар да би се боље продали.

 

Naravno, zato sto je klub u kome igraju kurtoncina...bila od vajkada, vazda ce i biti.

 

I nema gorih ljudi od vojvodjanskih separatista i kompleksasa...to su ultimativne pizdurine, ljudski izmet i skart, za njih je cak i Blagoje covek.

 

Ne znam za espees preletača, ali ja bih pre živeo u Ljubljani nego u Beogradu. A volim Partizan jebi ga. :zuba: Ušlo u krv i gotovo.

 

U stvari, živeo bih radije i u bijelom Zagrebu gradu - samo ne u Beogradu.

 

U stvari, volim jedino košarkaški klub zbog još uvek nenarušenih familijarnih odnosa, a ima tu nešto i nostalgije iz detinjstva.

Leprous - smeće, Load - biblija.

 

Ne bih ni ja nikada ziveo u Beogradu, ali kakve to veze ima? To je glavni grad moje zemlje, i ziv bio i sve najbolje mu zelim. Sve je to Srbija, nasa zemlja.

 

Za Zvezdu ne navijam zbog Beograda, vec zato sto je to Zvezda moja zvezdana. Da se preseli u Zitiste (rodnu grudu onog banacanina Radomira Bogdanovica Kuruza) navijao bih i dalje za nju...navija se za grb,boje i ime.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih ni ja nikada ziveo u Beogradu, ali kakve to veze ima? To je glavni grad moje zemlje, i ziv bio i sve najbolje mu zelim. Sve je to Srbija, nasa zemlja.

 

Doterali smo cara do duvara i sve su maske pale - Srbija više ne postoji. Laku noć, deco. Ta igrica je obrnuta.

 

Ovo za Ljubljanu ljubljenu i Zagreb sam više mislio figuratiuuuno.

 

Za Zvezdu ne navijam zbog Beograda, vec zato sto je to Zvezda moja zvezdana. Da se preseli u Zitiste (rodnu grudu onog banacanina Radomira Bogdanovica Kuruza) navijao bih i dalje za nju...navija se za grb,boje i ime.

 

E, kad bi se preselila u Žitište, možda bih i ja počeo da navijam za nju; prešao bih preko kradenog imena, ružnog grba i kurvanjskih boja.

 

Samo KK i Todorićeva filozofija života.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рецимо да се добро удао и да га не занима иностранство. :)

 

 

 

Овако само хуље говоре.

 

Најјачи сте мени ви Војводинаши. Пуца вас комплекс Београда, а дупе би дали да будете део истог. Зарачунали сте колико вам је струје и пшенице отишло за наредних 250 година. Ах, ти близанци у кожним мантилима са петокраком на челу.

Кад смо код Мијата, ја ти тврдим да 95% играча Војводине машта да игра у Партизану или Звезди. Бар једну годину или бар да би се боље продали.

Фурате се на аутономија стајл, а дупе би дали да су и клуб и навијачи у том фазону, али у курцу месецу.

Сад ти смета што се Вавићи уграђују, а Бата КК је то никада није радио, он је светац.

 

Niko autonomiju nije pomenuo pre tebe. Zato se ja i ložim na to. Dok sam živeo u Beogradu, bio sam hardcore autonomaš, ali samo zato što gomila seljobera sa Kosova i sl. nikada u životu nije otišla dalje od Beograda i videla npr. Mađara ili ne daj bože Slovaka. :) Išlo mi je super, išao sam svaki dan ljudima na živce i bilo je skroz kul i zabavno. Gradska deca su kontala te fore, dok je narod iz Mirijeva, Kaluđerice, MML-a i sl., kao i dođoše, bilo teško uveriti u to da se zajebavam.

 

Ti navijaj za koga hoćeš... Ako već pripadaš nekoj kvaziintelektualnoj eliti :lol: moraju ti smetati naslovi u novinama (ovim redosledom):

- Zvezda duguje 45 miliona

- Zvezda duguje 47 miliona

- Zvezda duguje 50 miliona

- Zvezda duguje 55 miliona

- Vučić: Država mora da štedi, smanjujemo plate i penzije 10%

- Zvezda dovodi Balotelija iz Nigerije :lol:

 

U normalnoj državi bi navijači sličnog kluba bojkotovali taj kriminal i krimose tipa Terzić, Džajić & co, javnost bi ih razapela, ali u Srbiji to tako ne ide.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih pre navijao za zvezdu iz železnika (može i iz žitišta), bez obzira na nepostojanje istorije i titula, nego tamo neku vojvodinu.

čukarički >>>>>>>>>>>>>>>>>> vojvodina.

i ofka, samo da nije slinav kakav danas jeste.

 

a separatisti autonomaši vojvođani i ostalo dno srpskog roda nek prvo vrate vojvođansku baranju i zapadni srem, pa da pričamo posle.

pičke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...