Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Stoji, ali ipak klub koji je nekada znao da dominira nad rivalima a i ako me secanje ne vara trenutni su sampioni Primere, dok je Vosha u svojih preko sto godina istorije uspela dva puta da osvoji ligu. Voleli bi oni da postanu domaci Atletiko, ali tesko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, jaca liga znaci jacu Zvezdu i jaci Partizan, a cak i nama koji se ovde najvise glozimo u interesu su je da i veciti budu oboje jaki a i ostatak lige, inace cemo duvati karinu u Evropi, kao sada.

 

Inace, jos do jaja vesti iz Zvezde.. da li ovo ikoga iznenadjuje uopste? http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2015&mm=02&dd=09&nav_id=956467

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po ko zna koji put se to desava, dovode se istoseni i nespremni igraci, jbg, Lukovic je gotivac, znacio bi svakako. Tag Hoya je govnar ubacen da provocira i pokusa da razori ovo bratstvo koje vlada na sportu.

Edited by Sreta
  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja bih voleo da su Vojvodina, OFKa, Radnički jači klubovi, mislim da bi svi to voleli?

 

Ako misliš na Radnički iz Niša, onda ok. Onaj iz Kragujevca je seoski klub bez tradicije. OFK Beograd...? Jel to onaj klub, čiji su navijači dva puta slavili sto godina kluba ili sl.? :D Realno, veću Rad ima tradiciju, brojnije i vernije navijače, itd....

 

Za Vojvodinu se ne brinite. Gospodski klub iz gospodskog grada. Vratiće se na staze stare slave, čim se postave stvari na svoje mesto. Iskreno, draže mi je jedno ukradeno finale kupa (ne ono namešteno što smo osvojili), nego 20 nameštenih Zvezdinih i Partizanovih titula.

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva su nama govna u upravi, pa to je jebeno strasno. Sta je taj covek sve uradio za Zvezdu, unistio sebi inace sasvim perspektivnu karijeru (da je igrao za Partizan, do sada bi vec dosao do nekog pristojnog kluba u Premijer Ligi, bez dileme) i tako mu se vraca? Gori likovi od Tag Hoye.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...