Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Svojevremeno se pisalo i da Kačar, Medojević, Tadić, Radoja, Krasić i Jovanović prelaze u Zvijezdu ili Partizani. Nemojte se ložiti, možete dobiti otmicom samo Škuntelara, ili Vulićevića sa slomljenom nogom. :lol:

 

Mali Gaćinović je potencijal, koji je prerastao srpske poljane. Ide on u inostranstvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вулићевић није дошао повређен.

Гаћиновић може тренутно да свира курцу у иностранству. Прерастао лигу, а одиграо 40 утакмица.

 

Vulićević je malo igrao, pa se povredio, što mu dođe na isto. Ekstra pojačanje. :lol: U svakom slučaju, želim mu brz završetak karijere i sve najgore u životu. :pivopije:

 

Gaćinović jeste prerastao ligu, i to nema nikakve veze sa brojem utakmica. To nije teško, s obzirom na to kakva nam je liga. :) Samo se oko njega ne pravi fama, kao npr. oko bivšeg kapitena stuba srBstva, Milijaša, koji rastura u 2. turskoj ligi :lol:, ili oko nekih klinaca iz Zvijezde ili Partizanija.

 

Stvar je prosta... U ova dva kluba iz BG-a prelaze samo igrači stariji od 26-27 godina, koje niko u inostranstvu neće, pa se onda kroz jednu sezonu proguraju u reprezentaciju, a kasnije prevarom u neki klub iz jačih liga. Talentovanim klincima ne pada na pamet da idu tamo i zato pale u inostranstvo ako vrede.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I pored toga karaju rasadnik talenata vosu. Milijas je za gacinovica doktor nauka čak i kao čiča koji se vuče po terenu zato se i ne pravi fama. Dečko ima potencijal ali mora čak i u našoj ligi još da se dokaže a kamoli napolju

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се тиче Вулићевића, човек је тата за домаћу лигу кад су бекови у питању.

А фазон "отишао код вас да се повреди и екстра појачање" је на нивоу као кад ти бивша риба да педалу јер си трећа лига, а ти после причаш како је курветина, а дупе би дао да ти се врати.

 

Мијат Гаћиновић је један у мору талената. Само таленат и ништа више. Таквих напоље имаш ко зна колико тона.

Одлазили су и бољи с девизом да су прерасли лигу, па курчина.

 

Партизан и Звезда ће и на издисају бити клубови који имају име и историју.

То "мрзим Београд" клубови никад неће имати.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се тиче Вулићевића, човек је тата за домаћу лигу кад су бекови у питању.

А фазон "отишао код вас да се повреди и екстра појачање" је на нивоу као кад ти бивша риба да педалу јер си трећа лига, а ти после причаш како је курветина, а дупе би дао да ти се врати.

 

Sjajan je... Ima 28 godina i nikada nije igrao u inostranstvu. :)

 

Priznajem, bilo mi je krivo kada je otišao, ali sam se smirio kada se povredio... Igrač u tim godinama, posle godinu dana pauze može da postane samo legenda Partizana... Malo mi ga je i žao. U Partizanu mu se nekih 15-tak Vavića i sličnih ugrađuje u platu, a neće stići da ode napolje i uzme kintu.

 

Мијат Гаћиновић је један у мору талената. Само таленат и ништа више. Таквих напоље имаш ко зна колико тона.

Одлазили су и бољи с девизом да су прерасли лигу, па курчина.

 

On je nebitan. Pričam o njemu, jer je počela priča da je debil, pretpostavljam zbog toga što nije u ona dva kluba iz BG-a. Dizao bi ti se na njega da igra u jednom od njih.

 

Talenat jeste... Ako bude napredovao, proći će dobro.

 

Партизан и Звезда ће и на издисају бити клубови који имају име и историју.

То "мрзим Београд" клубови никад неће имати.

 

Zvučih kao naš preCednik, koji je rekao da Srbija nema more, ali ima istoriju, jer je u njoj rođeno ne znam ni ja koliko Rimskih imperatora. :lol:

 

Navijaj za koga hoćeš, ali shvati da finansiraš tvoja dva omiljena kluba kroz račun za struju koji plaćaš. Verovatno si pun ljubavi... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajan je... Ima 28 godina i nikada nije igrao u inostranstvu.

 

Рецимо да се добро удао и да га не занима иностранство. :)

 

Priznajem, bilo mi je krivo kada je otišao, ali sam se smirio kada se povredio.

 

Овако само хуље говоре.

 

Најјачи сте мени ви Војводинаши. Пуца вас комплекс Београда, а дупе би дали да будете део истог. Зарачунали сте колико вам је струје и пшенице отишло за наредних 250 година. Ах, ти близанци у кожним мантилима са петокраком на челу.

Кад смо код Мијата, ја ти тврдим да 95% играча Војводине машта да игра у Партизану или Звезди. Бар једну годину или бар да би се боље продали.

Фурате се на аутономија стајл, а дупе би дали да су и клуб и навијачи у том фазону, али у курцу месецу.

Сад ти смета што се Вавићи уграђују, а Бата КК је то никада није радио, он је светац.

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...