Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Realno. Drve nesto kurac, a kita su od tima sa sve njim i Ozegovicem, a tek bi bili niko i nista da njih dvojica odu, sto i hoce, samo za daleko manje pare nego sto oni zamisljaju. Inace, hvala kurcu za Supica, i on je smesan golman, ali za Bajka je bog otac, pogotovo s obzirom da on SVAKAKO nece uzimati mesto Kahrimanu, koji je sasvim pristojan golman. Moze, fazon, da brani u Kupu ili tako nesto, mada i tu bih ja radije gurao onog malog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1326566_FK_Partizan_Beograd.jpg

 

Спремни.

Za derbi spremni!

 

Kahriman je teska kanta od golmana, ali nije ni bitno ko ce da brani ovu nasu raspalu ligu, dobro smo mi uzeli 2 miliona (plus 900k sto cemo zajebati Jagodinu). Realno je da naguzimo onaj raspali partnzan, bolji smo. Brasanac, Zivkovic, donekle crnac i donekle Vulicevic, premalo za jednu gromadu kao sto je Zvezda na Marakani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno. Drve nesto kurac, a kita su od tima sa sve njim i Ozegovicem, a tek bi bili niko i nista da njih dvojica odu, sto i hoce, samo za daleko manje pare nego sto oni zamisljaju.

 

Pazi, "daleko manje para" je mnogo više od 0 dinara, što bi dobili da je prešao u Partizan. Dobro svi znamo kako to ide...

 

Imate Božinova, bugarskog Adrijana Mutua. Bole vas. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

vojvodina od 89' najavljuje titulu a vec su 90-e primili na pocetku sezone 6 komada od Zvezde. ..one silne petarde i sedmica nasred Karadjordja se i zaboravila....seljacki klub bio i ostao, moze da ima ivanice, milinkovice, mesije, zidane...seljacki klub!!! tacka !

 

U Zvezdi nije toliko problem golman, tj njegovo prezime (Bajko, Stameni, Kahriman, Supic) koliki je problem Maksa kao trener njihov..sta on radi na treninzima i zasto je ovolike godine u klubu mi je prava enigma...

 

glede rsb foruma, najjace je kad komsije kenjaju o Zvezdinom forumu a imaju avangardu i juzni front..pa je bo te !!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li mozemo da se slozimo da su navijacki forumi UOPSTENO steciste teskih debilcina i kompleksasa? Jos je gore kada krenu da glume intelektualce, ovi "teorija zavere" nivo su jos i smesni, ovo drugo je vec tragicno.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

vojvodina od 89' najavljuje titulu a vec su 90-e primili na pocetku sezone 6 komada od Zvezde. ..one silne petarde i sedmica nasred Karadjordja se i zaboravila....seljacki klub bio i ostao, moze da ima ivanice, milinkovice, mesije, zidane...seljacki klub!!! tacka !

 

Sedmica se zaboravila, ali Kazahstan je svež. :D

 

Čemu to "seljački klub"? Pa, Voša je od svog nastanka bila gradski klub, za razliku od beograckih.

 

od svih navijača najgori su oni koji glume objektivnost

popišam se i po njima

 

To su po pravilu admini na njihovim forumima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pomešao s partizan.net i Avangardu verovatno

 

a JF je do pre nekoliko godina bio najbolji forum na svetu

ZAŠTO? ZATO!

 

nista nisam pomesao, Avangarda je do juce pozivala na ACL Milutinova i Gagule, prebijene noge i sl a juzni front su pioniri svega toga, onaj fazon mala bomba, mala su i deca

uglavnom kako neko rece - navijacki forumi su zlo

 

Sedmica se zaboravila, ali Kazahstan je svež. :D

 

Čemu to "seljački klub"? Pa, Voša je od svog nastanka bila gradski klub, za razliku od beograckih.

 

 

 

To su po pravilu admini na njihovim forumima :D

ahahahah ne znam bas da li se zaboravila, nego si ti neki klinac pa pamtis koliko do pre godinu dve, valjda si i ovu surdulicu zapmatio... a zasto seljacki klub? pa eto tako, nikad titulu uzeti nece, nikad nece ni biti u borbi za istu, kad vas pokradu kukacete, bezacete s terena, kad vi isto poklonite cutacete kao sise...seljacki klub !!! .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam bas da li se zaboravila, nego si ti neki klinac pa pamtis koliko do pre godinu dve, valjda si i ovu surdulicu zapmatio... a zasto seljacki klub? pa eto tako, nikad titulu uzeti nece, nikad nece ni biti u borbi za istu, kad vas pokradu kukacete, bezacete s terena, kad vi isto poklonite cutacete kao sise...seljacki klub !!! .

 

Baš je merodavan broj osvojenih titula u nameštenoj ligi. :D

 

Merodavniji je skor sa timovima iz Kazahstana.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto bi čiča iz Ko to tamo peva rekao - ti si srao gace i jeo pačija govna 'mesto dudinja

kad je Zvezda igrala Evropu i nesto znacila u njoj Vojvodina je samo sanjala, lako je sada siljiti na klinicki mrtvom klubu patku

samo jbg i ovako propali Vojvodinu uvek mozemo prvo da metnemo na stojka pa da pocenemo da igramo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj pustati, nalozeni su ovih godina protiv nas ko nikada, dosadilo im decenijsko ponizavanje. A i ako pricamo o modernim dometima, mi smo ispusili koju rundu pre Vojvodine, od manje renomiranog tima, da, ali, provali foru - makar nismo zavrsili kvalifikacije sa tri uzastopna poraza i gol razlikom 0-8, i jos bitnije, ni Vojvodina nije stigla do te iste LE, tako da je na kraju krajeva potpuno isti kurac postigla kao i mi, tj. nista. Tako da odmori malo Tag, niste najbolji ni u autonomnoj pokrajini, ako nisi primetio :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti se najvatrenije boriš protiv ovog trola, vrlo je moguće i da si jedini razlog što on dolazi na forum. Nemoj to da nam radiš :D

 

A dobro, sta, malo da se presece cigansko-grobarska linija prepucavanja, zanimljivije je kad se pojavi i neki tamo izgubljeni navodni navijac nekog drugog kluba :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

pa vi prvi ćete puštati zvezdu ove godine

 

Vrlo verovatno. :D

 

Toliko je u kurcu da ne može ni Vošu da pobedi.

 

 

Taj čiča se rodio pre nego što su se blizanci mućkali u jajima KPJ. :D Jel to poenta?

 

Podsećaš me na moje sugradjane iz Veternika, gde pretežno žive kolonizovani Dalmatinci i izbeglice iz tog kraja. To je jedini deo grada gde navijaju za Zvezdu, ponose se time, a očevi su im pre rata svi navijali za Hajduk Split. :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...