Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

  • Replies 11.5k
  • Views 392.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • FK Voždovac - FK Vojvodina 1:1   Fotografije: link   Izveštaj: link   Voša u prvenstvu šanta, ali zato u briljira u kvalifikacijama za UEFA Ligu Evrope. Da li će se taj trend nastaviti i u due

  • Мајор Гашпар
    Мајор Гашпар

  • Do kraja jesenjeg dela prvenstva se solidna zaliha u bodovima moze steci, zvezda osvaja ...sledece sezone, ako cemo po zaslugama Ruzic bi kao sportski funkcioner trebao da bude ministar a Zecevic pred

Također i Šaban, koji je ustvrdio, na čistoj naučno-etničkoj bazi:

 

"To su ljudi vanzemaljci, to su naši Srbijanci", sve misleći na Srbijance Radinovića, Marovića. Šabanadžovića, Belodedića, Najdoskog, Čačanina Prosinečkog, Purgera Savićevića, i Pančeva Darkoneta. Ili su to vanzemaljci? Pa da čujemo Šapketa - nikad Jugoslavija!:

 

legendarna pesma jbt!!!

Darko Panceeeeeeeeeeeeeeeev, Darko, Darko, Darkoooooo

Esam vam reko? Odmah se prepoznaju.

ahahaha mozes da prdis do prekosutra, zaoravio si da okacis Miroslava i Stoickova, Cuneta i gospodina Vuksanovica

jbg ne meremo svi biti pankeri kao vi

ahahaha mozes da prdis do prekosutra, zaoravio si da okacis Miroslava i Stoickova, Cuneta i gospodina Vuksanovica

 

Nisam ja to zbog tebe, već zbog omladine za koju nada nije umrla.

Nema Doktora da kolumnom stavi tacku na derbi.

 

veruj mi da me zabrinjava, nadam se da nije u Kinsasi, odavno ga nema

 

ja nisam verovao da ce Dule Savic onako da iskomentarise, nesto drugo sam od njega ocekivao

 

Nisam ja to zbog tebe, već zbog omladine za koju nada nije umrla.

 

koja bre omladina?

 

nista ne rade majke im ga nabijem samo tuda lutaju..

lemmy, izgleda jedino na ovom forumu ima vise grobosa nego nas koji navijamo za pravi klub

 

Oduvek je tako bilo, vec 16-17 godina koliko ja zalazim ovde. Uglavnom se sastoje iz dve grupe: prva grupa su iskreni navijaci, momci koji ceo zivot navijaju za groblje i na normalan nacin vole svoj klub, dok drugu grupu cine naprzeni metalci koji kontrijaju svemu a tako i najvecem klubu i misle da su zbog toga kul (isti tipovi koji kazu da su Horna i Carpathian Forest do jaja a Dimmu Borgir sranje...to je taj isti nivo retorike i lobotomije), siptarski fejk nalozi, par dezurnih retarda koji tu zuje eto tako jer im niko ne odgovara na temama Kanda Kodza i Nebojsa i Kozmetika,Sminka i Kandze, i uvek se nadje neki dezurni klinja koji se uclanio pre dva dana i slusa Nirvanu jer to su sve metalike i koji ce za tri godine biti DJ na rejv partiju u Kupusini. Novitet u prethodnih par godina je sto se toj drugoj grupi pridruzila i podgrupa navijacki maloumnici, koji su navijali za Zvezdu ali su onda otisli u Beograd da studiraju pa su sa cimerima iz doma krenuli na jug da kontriraju pa se naprzili na lobotomiju. Koliko sam uspeo primetiti u poslednje vreme se pojavila i jos novija podgrupa tzv. rezignirani navijacki maloumnici, koji ne navijaju za reprezentaciju zbog saveza, i zele da vrate pasos i odreknu se drzavljanstva da bi podrzali svog idola medju stativama, Koji je i sam deo podgrupe navijacki maloumnici.

a ne ne

nije to do kontriranja, to je crnila, haosa, anarhije i psihopatije koja vlada na JNA, u suprotnosti sa turbopravoslavnom atmosferom Marakane

Cak i da jeste tako, od kada tebi smeta turbopravoslavno? Pa non stop pricas smrt noci vestica - ziveli bozic i tradicija, samo slava srbina spasava i putin i braca rusi kumovi - smrt americi. Ili su to jos ostali tragovi turbopravoslavne masinerije zla?

koja slava, ja nekršten i ne slavim slavu

stari antihrist

sve provokacije i sprdačina

 

 

Putin naš brat, Dovla na defibrilatorima

Aha, znaci sprdas se kada kazes izvesnim trnavcima da je noc vestica smece, i da se trebamo drzati tradicije. Usput ih nayivajuci jebenim libtardima.

Noć veštica jeste smeće u poređenju sa Svetim Nikolom, recimo

zato je prozapadni Trnavčanin i obeležava

 

treba ići na rakijadu u Pranjanima, tamo bi ove diskusije bile sjajno uklopljene

gde je sad admin da ovome blokira avatar

Koševo napuniti ciganima ludacima.

 

Kuruz da šiba mitraljezom sa Ciglane.

Zato što je zvanična Ukrajina prozapadna i neofašistička. I zato što Miodrag Kostić Kole tamo drži na hiljade hektara obradive zemlje.

 

HOLODOMOR!

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.