Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Јебига што су два поста заредом, ал ово просто не могу да не поставим.

 

 

http://www.redstarbelgrade.info/fudbal-srb/vesti/3126-jankovic-ne-razmisljam-o-ostavci.html

 

 

Каква гњида, бескичмењак, пијавица, крпељ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podhitno se resiti Lazovica, Petkovica i Mladenovica, a sa njima moze kofere da pakuje i Jankovic. Ovo nije vise ni sramota, ovo je za da volontiraju da predju sami u 4. ligu. I toliko jedenja govana protiv Milijasa a covek je za 4 klase bolji od svih ostalih na terenu (u cemu i jeste problem Zvezde trenutno, s obzirom da je Milijas u najbolju ruku solidan igrac).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem Crvene Zvezde je u tome sto bismo mi na silu da stizemo partizan, a nemamo ni trenera, ni odbranu, ni napad, ni kbalitetan vezni red, a na golu je Bajko macka... Realni domet ovog tima je nazalost to drugo mesto i borba za njega sa Vojvodinom... Ali ajde, sta je tu je, medjutim, ja ne vidim nacin da imamo kvalitetniji tim sledece sezone, jer svi kvalitetni klinci su ili otisli ili blizu odlaska, veci deo tima je preplacen (jbte Vesovic ima 130k e godisnje, Mijovic ima 20k, Milivojevic 200k), a kvaliteta nigde. Nesto ce gadno morati da se menja, inace cemo fasovati bankrot...

 

@Kuruz: jos cekam... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одгледао прво полувреме. Цигани нису могли да се саставе, буквално. А онда пенал паде с неба+црвени, па сам отишао да спавам.

Пробудим се и имам шта да видим. :haha:

 

Качите голове, чисто да видим на коју фору га Рад увалио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@Kuruz: jos cekam... :mhihi:

 

 

Скроз сам заборавио.

 

Стечај има два облика - исплата повериоца од затечених средстава и имовине коју има правно лице, а други облик је реорганизација у договору са повериоцима. Е сад, пошто су код нас спортски клубвови у државном власништву, нема говора о претварању потраживања у улоге поверилаца, нема акција и осталих облика уређења карактеристичних за приватна правна лица, тако да ја не видим како би се реорганизација спровела. Мислим, постоје и друге мере, има их доста, али све је то Звезда већ радила.

 

Отпуштања, смањење плата и остало о чему прича Човић су видови значајне уштеде према ономе што је изнео пре неки дан, али не знам да ли би све то било довољно да се дугови уредно отплаћују. Чак и да се то постигне, Звезда без играња у европским такмичењима неће моћи да направи добар тим, јер неће бити довољно новца, пошто добри резултати у нашој лиги доносе занемарљиву зараду.

 

Друга могућност је, како сам већ рекао, наплата из имовине и средстава затечених на рачунима привредног субјекта. То значи да би отишао и стадион, пошто Човић рече да вреди 20 милиона евра и да је на њему успостављено 16 или 17 редова хипотеке. То значи да би Звезда остала без средстава, сав новац од трансфера би отишао повериоцима, буквално би остала без динара.

 

Е сад, пошто је ова држава оваква каква је, не сумњам да ће се наћи за стуб српства и да ће бити неког петљања као у КК.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислим да су после откупили назад, вероватно је била продаја са правом прече куповине. А знам и да им је Бајерн дао неке паре да се чупају. Није бег циција.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тако је. :)

 

Може све да се среди, али да не ваћаре јајаре са стране.

+јака лига+спонзори+Европа.

 

Тешко за наше услове, али ово је мафијашка држава па је све могуће.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Код нас су спонзори углавном државне фирме, што је опет муљање. Треба у свим областима успоставити немачки модел. Arbeit macht frei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад је могао са Галатасарем да се мота по стадиону ОФКе, што не би могао и у Партизан. Аврам Грант стајл. Ал' џабе, не може од Миљковића да се направи пита све и да Алекс Фергусон дође.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...