Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Pa da, a prethodnih 5 godina sve bilo regularno, nego sad usli zlikovci u Zvezdu pa remete preposteno srpsko prvenstvo...

 

brate, jel ti tvrdiš da je neki igrač Zvezde prodao prvenstva Partizanu?

 

Zvezda je imala 3 gola po tekmi u proseku u jesenjem delu pa je pala na 1 po proseku u letnjem delu prvenstva? Kada?

 

mojne da pričaš besmislice

 

Uopšte me ne zanima šta radi Zvezda, Partizan igra kao da je nekoliko igrača plaćeno da kvari igru. Ne bavim se suđenjem nego se bavim svojim timom.

 

to šta je pošteno možemo do Kulina bana da idemo, ili bar do Slobodana Miloševića kome imate da zahvalite za Bari.

 

nego, izgleda da će Rašovića iz Teleoptika da stave za trenera, što i ne bi bilo loše, Rašovići su Partizanova dinastija.

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ma još pre 20 dana je Sportal pisao da Vermez nije pobedio nijednu značajnu utakmicu ove sezone, počev od kvalifikacija preko derbija do ovih remija i poraza od Vojvodine

 

morao je Rašović da dođe, a ni Zvezda ne može da pobedi 11 utakmica za redom

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma još pre 20 dana je Sportal pisao da Vermez nije pobedio nijednu značajnu utakmicu ove sezone, počev od kvalifikacija preko derbija do ovih remija i poraza od Vojvodine

Ali je zato BSK i Hajduk redovno tukao... Pricas o namestanju i tituli, a sam kazes da niste dobili nijednu znacajnu utakmicu ove sezone... :udri:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Ali je zato BSK i Hajduk redovno tukao... Pricas o namestanju i tituli, a sam kazes da niste dobili nijednu znacajnu utakmicu ove sezone... :udri:

 

zato što smo tom istom Pazaru utrpali 3 komada u jesenjem delu

 

ako ne možemo u kvalifikacijama za LŠ da pogađamo možemo Pazaru da damo gol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

uporedi petorke s prvog i poslednjeg meča i kašće ti se samo.

 

Nema Tomasa, Anđušića i Gordona, a u finalu igrali Lovernj i Bogdanović. Plus Đekić nije igrao ni minut, i čitava ekipa je napredovala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Pazar nije mogao da napreduje i da se napali da vam otkine bodove, nego ste morali da ih pustitite, tj. da se namesti?

 

Nemoj zajebavati, prekinimo da tupimo o glupostima, Scepakadabra vam je bio u nokdaunu, Ilic se kao i nas Rakoc raspada jer ima 100 godina, Markovic dugo bio povredjen i to je to. Zato se ne provlacite vise... Kakva pustanja i namestanja, nismo deca... Ne zavitlavaj nas...

Edited by ..charlie..
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

čoveče, mi smo i u letnjem delu drali protivnike do 20. kola, dakle nismo propali za pet meseci nego smo navodno propali pre 5 kola, dakle zadnjih mesec dana. Taj pad ne može da se objasni padom forme, jer takav nagli pad je nemoguć.

 

Nismo mi bili očajni čitav letnji deo sezone već smo trpali do 20. kola. A onda su, da podsetimo:

 

1. Počeli pregovori oko Kosova

2. Partizanove loše igre

3. Hleba i igara, farme i velikog brata za raju

4. Kačavenda - da se dodatno zamaskira i ublaži prodaja pokrajine

 

da bi svi živeli bolje.

 

Ko nema oči da vidi da se ovim ''zanimacijama'' maže guza da primimo EU taj je slep kod očiju.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zivotinja: Au brate, gde si ti otisao... Verovatno su se dogovorili i da Severna Koreja malo zakuva sa amerima, da mi lakse progutamo Kosovo?

 

Jos se ja kao objasnjavam sa tobom...

 

Fali ti samo da si povezao i izbor novog pape i sve ti je tu... Sve je realno, samo nije realno da Lola Smiljanic, Flasa Ilic, Scepovic puta 2, prdvodjeni Miljkonom i najbrzim igracem JSL nekadasnjom vedetom Hajduka iz Kule Pauljevicem nemaju kvalitet da gaze ikoga, sem izgleda jedan drugog po treninzima, koliko sam cuo...

Ja bas mislim da ta "gazenja" do 20 kola nisu bila realna. Ne znam sto nam ne zamazase guzu i sa kosarkom, nego je tamo dozvoljeno da Partizan pobedi, a u fudbalu kao nije...

 

Mani se corava posla... Nemoj mi zameriti, ali ne bih nastavio sa ovim gubljenjem vremena...

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svašta se priča, čak i da je predaja titule uslov da Vučić ne ćorkira Đurića.

 

No, imam utisak da niste gledali utakmicu juče. Dve prečke, Sale izbio loptu sa gol linije, presing celo drugo poluvreme... Prosto neće da uđe kurva, a i ovom idiotu igra Miljković, što je hendikep.

 

Turci ludaci skandirali Stojkoviću da je Mustafa. :haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Čarli, nemoj ni ti meni zameriti, ali ja odnos politike i zabave imam u malom prstu, pošto sam isti istraživao na postdiplomskim studijama, počev od veza Džona Vejna sa Pentagonom pa nadalje. Itekako sam sposoban da prepoznam čemu šta služi, nema tu nikakve teorije zavere nego naučno utemeljenog mišljenja. Ako te zanima literatura samo pitaj.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Uvek se svasta prica... Pricalo se godinama i da Tole namesta Partizanu titule, da namesta podobne sudije kada je to potrebno...

 

Da, najviše za Mažića koji sad sudi Ligu šampiona i polufinale Lige Evrope. Tole ga ugurao tamo, sto posto.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...