Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Također i Šaban, koji je ustvrdio, na čistoj naučno-etničkoj bazi:

 

"To su ljudi vanzemaljci, to su naši Srbijanci", sve misleći na Srbijance Radinovića, Marovića. Šabanadžovića, Belodedića, Najdoskog, Čačanina Prosinečkog, Purgera Savićevića, i Pančeva Darkoneta. Ili su to vanzemaljci? Pa da čujemo Šapketa - nikad Jugoslavija!:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema Doktora da kolumnom stavi tacku na derbi.

 

veruj mi da me zabrinjava, nadam se da nije u Kinsasi, odavno ga nema

 

ja nisam verovao da ce Dule Savic onako da iskomentarise, nesto drugo sam od njega ocekivao

 

Nisam ja to zbog tebe, već zbog omladine za koju nada nije umrla.

 

koja bre omladina?

 

nista ne rade majke im ga nabijem samo tuda lutaju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

lemmy, izgleda jedino na ovom forumu ima vise grobosa nego nas koji navijamo za pravi klub

 

Oduvek je tako bilo, vec 16-17 godina koliko ja zalazim ovde. Uglavnom se sastoje iz dve grupe: prva grupa su iskreni navijaci, momci koji ceo zivot navijaju za groblje i na normalan nacin vole svoj klub, dok drugu grupu cine naprzeni metalci koji kontrijaju svemu a tako i najvecem klubu i misle da su zbog toga kul (isti tipovi koji kazu da su Horna i Carpathian Forest do jaja a Dimmu Borgir sranje...to je taj isti nivo retorike i lobotomije), siptarski fejk nalozi, par dezurnih retarda koji tu zuje eto tako jer im niko ne odgovara na temama Kanda Kodza i Nebojsa i Kozmetika,Sminka i Kandze, i uvek se nadje neki dezurni klinja koji se uclanio pre dva dana i slusa Nirvanu jer to su sve metalike i koji ce za tri godine biti DJ na rejv partiju u Kupusini. Novitet u prethodnih par godina je sto se toj drugoj grupi pridruzila i podgrupa navijacki maloumnici, koji su navijali za Zvezdu ali su onda otisli u Beograd da studiraju pa su sa cimerima iz doma krenuli na jug da kontriraju pa se naprzili na lobotomiju. Koliko sam uspeo primetiti u poslednje vreme se pojavila i jos novija podgrupa tzv. rezignirani navijacki maloumnici, koji ne navijaju za reprezentaciju zbog saveza, i zele da vrate pasos i odreknu se drzavljanstva da bi podrzali svog idola medju stativama, Koji je i sam deo podgrupe navijacki maloumnici.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...