Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Realno, on i Bugarce bi bili mnogo opasniji napad nego sta god mi imamo, dobar posao ako dodje. Inace, citam da ovaj Grof ni u jednom klubu nije igrao sa vise od jednim napadacem, jebem ti zivot, vrati se Robi sve ti je oprosteno. :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I za Zivka gresite...skinuo bar 5 zicera, koi su doprineli tituli koliko i Andriin preporod (naravno, zasluga Kize, kod Markae bio skoro pa skrainut :D ) U Cacku su mu u glavi bile plaze Antalie i trbusne plesacice kako mrdau kukovima, njisu bokovima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Živko je fino branio, Povadio nas protiv OFKe i Vojvodine. Bio jedan od boljih u prolećnom delu a i dobar je dečko. Kupovo cigare ženi iz ekonomata metalca kad je bio u GM. A o treneru govori mnogo i to što su mu najbolji igrači zadnji vezni (zbog prekida) i golman.

Edited by serblackbeard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi moji, ispravite me ako gresim, ali dok je celavi bio na kormilu delovalo je da cete ispustiti titulu. Dosao je Kiza i izdominirao, o cemu pricamo? Naravno da nije neki trener, ali nije bio ni penisoglavic, ajde. Imate jaci tim od nas opet, kako stvari stoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije kiza nista dominirao. Prvo kolo kako je došao zvezda izgubila u pazaru a on jedva dobio kragujevac na JNA, a ovi čak nisu hteli ni da igraju. I to je bilo to. 5 bodova i zatvaraj do kraja sve što može da se zatvori.

 

утакмица 1. Крагујевац код куће - Најгора екипа у лиги, бојкотује, седи на трави, једва 2-1

утакмица 2. Офка на страни - на 0-0 гол из офсајда, пре тога ови промашили бога шанси, повадио Живко

утакмица 3. Лучани код куће - та је била ОК - Бабовић није играо

утакмица 4. Дерби - једн шута на гол никад горе звезде

утакмица 5. Јагодина кући - дао Шапоњић неки одбитак, више нисмо шутнули

утакмица 6. Војводина на страни - не свира се пенал за 1-1, била војводина боља до 2-0, повадио Живко

утакмица 7. Спартак кући - најгора екипа у другом делу сезоне и даш гол случајно после корнера, додуше били смо бољи

утакмица 8. Крушевац на страни - ај да кажем да је и ово било ОК

Ове задње две - без кометара

 

Опет кажем - не зна киза куд тера.

 

Finale kupa sa čukom da ne pominjem. Bunker svih bunkera bez šuta u gol 90 minuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Bem li ga, ako bude totalni fejler kao Lalat, zamenicete ga na pola sezone i to je to. Dam glavu ako mi na pola sezone zbog njega napravimo toliku razliku da to ne moze da se stigne. Ali dobro, necu ni ja da mracim, mi zapravo imamo ako Rajkovic ostane vrv bolji tim nego prosle sezone i definitivno manje loseg trenera.. bice zanimljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...