Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Odlicna, ako zaista dolazi. Ja stvarno ne znam na koju foru mi uspevamo da dovodimo bilo koga vise a kamoli ljude koji zapravo iole znaju da igraju fudbal. No, ne sumnjam da ako se Grof ne zainati dovode pored par zaista dobrih likova i jos 10ak promasaja, po tradiciji. Makar cujem prodajemo Konjila za 300 iljada, sto znaci da smo na toj celoj avanturi samo 100k u minusu, sto i nije tako lose.

 

Од тих 300к ваља одбити део (30% ваљда) који иде Јавору. Ту је и проценат менаџера који је успео негде да га утопи.

Питаш на коју фору? Па неки рекет је у питању. Тима, АМСС за Са Пинта.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кокеза отишао у Чешку да притисне Иванића да потпише за ЦЗ.

Мали, а и цела породица, навијају за Партизан шампион, па га већ ко зна који пут одбија. И то нема обештећења него иде 50-50 од продаје. Шћепановић се нагузио доктору Терзићу, ради шта му газда каже.

 

Иванић је сам рекао да би из Војводине једино преко, па ћемо видети.

 

Пре 10ак год је тако Вукић морао у Атлетико Мадрид Б да би заиграо за Партизан пошто је одбио да пређе у ЦЗ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi nikada nije bilo jasno. Pa da si jebeni Mesi licno ne zelimo te u Zvezdi ako si grobarcina koji ces preko kurca da igras ili ako si mali istripovani klinac kome je vec sad Zvezda nedovoljno velika. Mrsh u kurac, pogotovo sto i nije mali nista posebno, za nase prilike je odlican igrac, ali .. heh.. nase prilike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazem ja, mali je odlican za nasu ligu, ali ni za 5x boljeg igraca se ne bih cimao toliko ako vec on ne grize da dodje na Marakanu. Nekada je jedan Dzajka 'jeo' travu da bi ubedio upravu da je dobar za Zvezdu a danas treba da jurimo grobare i neke istripovane klince samo zato sto se ne saplicu kad vode loptu :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реално, тебра, да потпише, па да се зароби, да га скидају голог, зајми паре од саиграча који су зарадили преко и на крају или тужи клуб или под притиском буде натеран да опрости све дугове да би добио папире.

Готово исто срање и код нас, само се мало шминка јер капне каква таква пара од играња УЕФА Лиге и продаје деце.

 

Најјача ствар кад навијачи оплету по играчу јер се дрзнуо да тражи своје паре које му по уговору припадају.

Нађе се један Дарко Лазовић и више не.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zaista. Darko je covek budala, ako mene pitas, neizmerno gotivna budala, ali budala.. upropastiti karijeru zbog ljubavi prema Zvezdi je za rispekt sa jedne strane, ali sa druge se granici sa ludilom. Apsolutno je to sto kazes poenta.. dosli smo dotle da to ime zaista samo kod najvecih ludaka necemu znaci, ali cak i taj znacaj pocne da se gubi kada prezive sve sto im Terza, Lukic i ostala ekipa iz proslosti pripreme. Dakle, ono, tim pre, koliko god ja gotivio i ovog klinca, i npr. neke vase ili iz nekog drugog domaceg tipa klince ne vidim da ce iko od njih ikada u ovoj, ovakvoj Zvezdi davati ni 20% mogucnosti, a samim tim, postavlja se pitanje cemu?!

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...