Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Ja kazem, trebalo je da potpisu klauzulu sve moze sto on oce ALI ako se batica ispostavi kao jos jedno beskorisno drvo, pri zdravoj pameti i cistoj svesti pristaje da mu se da sut karta u jednom pravcu i bajat burek za uz put. Ali jbg, ne moze to tako da se radi, nazalost.

 

То је ок, али је ЦЗ сада у були и нико под таквим условима, а да има неко име, не би потписивао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ovo ni tako los rezultat kad se uzme u obzir ko nama igra, koliko para je ulozeno u njih a koliko je Zvezda zaduzena, cinjenicu da su oni u takmicarskoj formi a mi okupili otprilike najgori moguci tim itd. itd. Ovo je ljudi realnost, taj isti Kazahstan je 10x bogatiji od Srbije, to sto smo mi u tripu da su oni anonimusi ne znaci da mi nismo jos gori anonimusi ovih dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@salvation

Druze, nemoj laprdati. Zvucis ko yumetal verzija klona Milorada Kosanovica u kombinaciji sa Vermezovim kacketom. Kakav bre Kazahstan, kakvi bakraci. Kakva takmicarska forma, kakav najgori tim ikada. Alo, ovo je tamo neki 3-4 tim jebenog Kazahstana, to se mora tuci sa dva dana priprema i Ede Visinkom kao stubom odbrane. Nije realnost sto je Kazahstan 10x bogatiji od Srbije, vec sto je Zvezda kanturina kurtonska. To je realnost.

Edited by lemmy sixx
  • Upvote 9
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kanturina kurtonska je zato sto su je upropastili i zato sto ovih dana zbog govnjive situacije u klubu igra svaki anonimus koga uspeju da namole da se vuce po terenu, i samim tim je TRENUTNA REALNOST da su i neki Kazahstanci bolji od nas. Jebote, pa ja ne pricam da ne treba da jedna Zvezda (ma, Cukaricki, a kamoli Zvezda) kara neke tamo anonimuse, ali poenta je da smo spali i mi na nivo anonimusa a da ovi imaju em veci budzet em bolje igrace, i sa tog aspekta, ovo nije nista cudno. Sta sad tu nije jasno?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turkmenistan >>> Kazahstan

 

Alo, ovo je tamo neki 3-4 tim jebenog Kazahstana, to se mora tuci sa dva dana priprema i Ede Visinkom kao stubom odbrane. Nije realnost sto je Kazahstan 10x bogatiji od Srbije, vec sto je Zvezda kanturina kurtonska. To je realnost.

 

Morao sam da se konsultujem sa Vikipedijom da vidim ko ti je taj Višinka. Sunce ti jebem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e greota mi da ukanalim ovog vojvođanskog separatistu, pošto čekam da onaj nebitni klub ispuši od nekih andoraca, pa da mu i ofišl kažem

 

DE SI HOJA POLIŽEŠ MI JAJA MOJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2015&mm=07&dd=13&nav_id=1015027

 

Pod "prodaju" kapiram da misle "platite mu one plate koje mu dugujemo i dajte koji kebab pride i vas je" Ali, svejedno, ako ovoga uspeju negde da oteraju a da mu pritom nista ne duguju, bice to najbolji Zvezdin transfer ove godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...