Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Sto volim ove sto se loze na Cuku kao neki tim koji ce spasiti nas fudbal.. ljudima kljucni igraci Zvezdina deca a taktika kao da ih Murinjo trenira, ne bi napali sem kontre, da im zivot od toga zavisi, inace bunkerica. Sad samo ostaje da se vidi da li je jos jedno 2 u 1 ili cemo samo bezuspesno da napadamo bedem i popijemo jos koji iz kontre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeziv lik, da, jedva cekam da ga prodamo, sto se, kao, suska. Ne znam samo kome, ali, kome god. A ovi tako igraju protiv svakoga, kao i uostalom 95% timova u nasoj ligi. I zato ono sto kazes jos vise dobija na smislu, ne kapiram igru protiv bunkera sa jednim spicom.. pa da je covek Mesi licno, ne bi vredelo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није само проблем ту бункера већ што се наши играчи крећу као да имају сви по 37 година.

Та крила уз једног нападача треба да шију, а наши играчи нису школовани за тако нешто.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece, koliko gazimo ove pajsere, ali ne ume ko da da gol. I na kraju cemo da izgubimo i da bude prica o nekoj strasnoj Cuki koja je 10x bolja od Zvezde. Plavsic komotno najbolji na terenu, lepo ja rekoh iako je nedonosce bice pojacanje za ovu Zvezdu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Eld realno, svi ce sad da furaju tu pricu, ali ova pobeda je cista ko suza.. ovi su makar dovoljno nalozeni da im je glavna fora da uzmu Zvezdi skalp, nema sanse da bi pustali bilo sta. Celu tekmu smo bili mnogo bolji, srecom pa smo to ipak uspeli na kraju da materijalizujemo. Da dovedemo jednog krstenog defanzivca i veznjaka pa bi jos na nesto i licili kao tim. Ali od ovog Bozovica se leba necemo najesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kažem ništa za ovu utakmicu konkretno, nisam ni gledao samo video rezultat, ali zadnjih nekoliko utakmica su bile dovoljno užasne po tom pitanju da se sada teško može skinuti ljaga sa cele priče.

Biće i dalje 2 u 1 , 1 u 2, u to ne sumnjam uopšte.

Da se razumemo, ja sam vrlo dobro svestan da se naše prvenstvo namešta od 90tih pa do dan danas, ali mi je malo smešno da se uvek digne buka na Toleta i par njih oko njega. A ćuti se na Terzu, Kokezu, Piksija, Džaju i ostale ... smešno.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Велики си доктор, ко то тачно ћути? Медији су сви писали да је могуће да је Звезда наместила, о интернету колико је брујао да не причам. Овде су сви живи који навијају за Звезду писали да је срамота шта се ради, а на стадиону се певало управа одлази баш због натезања против Радничког. Али добро, ако ти кажеш да сви ћуте, онда ок. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi ćutao kada je Piski nabijao dugove?

Nisi ćutao kada su hapsili Džaju zbog novca?

Ne ćutiš kada Ćoki preko noći izmišlja novac za pojačanja, pere novac sa Kosova i otpisuje dugove i u fudbalu i u KK?

Nemoj me zezati ...

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад је Пикси набијао дугове имао сам 14 година. Нисам ћутао, пиздео сам јер сам и тад знао да су појачања која доводи преваре. Нисам ћутао ни када су хапсили Џају, био сам сјебан, али био сам мали и балав. После ми је било јасно зашто је Џаја склоњен и то на онакав сраман начин.

То да Ћоки пере паре са Косова, то не знам, очигледно нисам тако сјајно обавештен. То што отписује дугове, само нек отписује.

 

Нисам чак ни ћутао када је Лукић давао она дебилска саопштења - мада јесте играо у намештеној лиги где се пола тимова склањало Партизану. Онда сте се сви ви поштени смејали и били у фазону Толе воле те лопови, неспособни цигани измишљају да је Џомба Партизанов човек и да БСК игра са омладинцима против Институције.

 

Да не ширимо причу на кошарку, не бих више о томе. Мечеви са Радничким и ОФК Београдом су срамота Црвене звезде, за Вождовац не знам, искрено нисам гледао.

 

http://www.youtube.com/watch?v=jA4CmOhJJgg

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grof je uvek sve realno govorio. Pokidali smo ovaj raspali Cukaricki. Kako ko predje centar odmah da gol, mamu im jebem usranu. Posle onaj Radnicki kuka sto nije pobedio iz dva suta. Evo im kurcina. Sa malo jacom odbranom, karamo i franjevce.

 

MI SMO ZA VAS, MI SMO ZA VAS

 

LIGA SAMPIONA

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...