Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ovaj najnoviji nisam igrao, čekam da odem kući za novu pa skinem torent, mislim da je iscuro krekovan ali nisam siguran, ne pada mi na pamet da im dajem 50e koliko već, na 17 sam već igrao i polufinale LŠ :bigblue: a peglam i 03/04 povremeno

vratih i Bogosavca kad sam uzeo neke pare, opasno je odrađen, a od naših je Nišić prebesan na 17, njega i Milenkovića sam morao da prodam, ali sa 40% od sledeće prodaje (Milenkovića kupio Lion i poslao na pozajmicu kod cigana ladno) pa kasnije vratio za siću.

ne pratim klince nešto, jel si gledao onog malog Đerleka, hvale ga dosta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гледао га уживо. Миран са лоптом као Крос, прекид одличан. Кубурио је са спремом јер није дуго играо, али то се лагано среди.

Новић, нападач, опасан потенцијал.

Једино је голман одрон у омладинцима. Сваки лопту коју су му вратили је могао да усмере.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кокаински, очито, десно.

 

Мада, чисто сумњам да је и овај Курузов дебељко clean. Клин се клином избија. Одраћу се од ултра вотке ноћас.

 

Соло дринкер? Најгора категорррија!

Edited by vudun
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sto ne zoves da pijemo, ja kao dobar komsija s druge strane brda ne bi odbio ako se ima sta popiti

da proslavimo vas prolazak a za dve nedelje cemo nas

 

pa ces posle da kazes koja ti se vise svidja :P

 

debeli je gej, ivica se nafiksao a vucela je stara skola..fali jos ludi pantara i boNbona

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...