Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Пенал непостојећи. Лично бих Јанковића ухватио за уво и послао га кући.

 

Фаул код слободњака оправдан, Бамби дошао пре до лопте и ударио је главом.

 

Продужетак од 5 мин такође оправдан јер је било измена, грчева, ваљања итд. Ништа што се и вама не суди кад загусти.

Само два минута је отишло на оно кошкање Евертона кад га је напуцао после аута. Минут отишао на фаул код слободњака, намештање зида и ваљање једног играча Борца који је стајао код зида.

 

Све у свему, још једна лоша партија.

 

За крај.

DNUyPw4X4AEKk07.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majore, za ove slike sto kacis, ne znam sta bi ti rekao :D

 

Bambiju slobodnjak ni majka ne bi sudila....onakav penal se sudi samo u nasoj ligi, s te strane ok, nemam primedbi

 

taman pomislis, ovo je ta sezona, ni jedni ni drugi nece praviti sranja niti ce biti povlasceni a ono kara banana

 

koliko cujem ostajemo i bez selektora i kako posle da ne pozelis nekog Bogdanova i njemu slicne pa da nas ugase ko nekad Engleze na 5 godina

 

govna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo zbog toga sto se covek bacio od udarca glavom coveka koji lezi na zemlji nijedan ozbiljan sudija ne bi svirao penal

ali kad saberes da je ovo nasa liga, trenutak utakmice, da su se i smesniji penali svirali onda ti sve bude jasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, rekoh ti, penali kakvi se sude Zvezdi i Partizanu se tesko vidjaju u najjacim ligama

Ovo me uopste ne brine dokle god vidim da Zvezda igra dobro, tj da u nekim segmentima vidim da ljudi stvarno imaju neku ideju i mogu da odigraju nesto

naravno dok imaju snage

Share this post


Link to post
Share on other sites

i dalje ništa nije nadmašilo potez kada Stamenković izleće van 16, udara lika u grudi, lopta se od njega odbija u aut i sudija svira aut i daje Stamenkoviću žuti karton

neka 2010. godina, čini mi se, znam da smo se vraćali vozom iz Novog Sada u vreme kad su Cigani igrali u rupi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...