Jump to content

Serie A


Јарослав

Recommended Posts

управо си му рекао да има висок IQ, а не верујем да ти је то била намера

 

Ne, htio sam da kažem da ima inteligenciju jedne sekvoje.

 

Ја бих сад требало да ускочим и кажем да није ок што прозивате Дутину, али ме заболе курац јер је испао пичка и подржао авангарду.

 

Nikog ja nisam podržao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam u kafani i rokao pa se zato nisam odmah javio.Sto se tice jucerasnje utakmice,dominacija mocnog Juventusa na koji smo svi navikli.Odgovorno tvrdim da je Juventus medju tri kluba koji igraju najlepsi fudbal u Evropi.Ono je milina za gledati.Bogovi.Sama 3 boda nisu bog zna sta zanimljiva posto se to i ocekuje protiv klubova kao sto su Roma,Kjevo ili Katanija,ali kontinuitet u jebanju je bitan.

Ali,iako je to bila obicna utakmica protiv pilicara,ipak cu drkati debelog gmaza:

 

CUCLAJ JAJA 4 PUTA,DEBELI!!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaslužena pobjeda, mada je prvi gol pljakčka čista a ono govno od Bonućija je trebalo davno isključiti. Šiptar koji igra u klubu čiji igrači namještaju utakmice a čiji su treneri ubice. No pobjeda jeste zaslužena. A to da Juventus igra najljepši fudbal i da su "bogovi" je neviđena glupost. Najbolji jesu u Italiji ali to je samo zato što ostatak lige nije nikad, ali nikad bio gori. Uostalom, vidjećemo "bogove" u LŠ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaslužena pobjeda, mada je prvi gol pljakčka čista a ono govno od Bonućija je trebalo davno isključiti. Šiptar koji igra u klubu čiji igrači namještaju utakmice a čiji su treneri ubice. No pobjeda jeste zaslužena. A to da Juventus igra najljepši fudbal i da su "bogovi" je neviđena glupost. Najbolji jesu u Italiji ali to je samo zato što ostatak lige nije nikad, ali nikad bio gori. Uostalom, vidjećemo "bogove" u LŠ.

 

Ajde bre ne lupetaj gluposti stegosauruse zadrigli.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...