Jump to content

Serie A


Јарослав

Recommended Posts

Нисам гледао, јер сам ишао на норвешки, али ми је драго да је Јувентусову серију прекинуо баш Интер. Кад бисмо ми имали једног играча ко што је Милито..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj gore ofsajd jasno je da je fotošop, objasniće vam Lemi

 

Naravno da je ofsajd.Imam oci,mozak i zdrav razum.Za razliku od tebe,samozavaravajuce mentolcine.

 

Nisam gledao utakmicu,ali pretpostavljam da su ovi moji bili teska trubetina cim je rezultat bio ovakav.Jebiga,morala se serija kad tad prekinuti.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Koga boli kurac, i jedni i drugi su mafijaška tvorevina, samo što je Milan na čelu sa jednim gospodinom a Juventus s onom jajarom što je pokušao da se ubije.

 

Na celu Juventusa je Anjeli a ne Pesoto.Od Pesota je cak i Marota bitniji.Ako ulazis u diskusiju,onda se naoruzaj cinjenicama umesto pljeskavicama.

 

DEBELI!!!!!

 

Rihanna should date a Liverpool player, they never beat anyone.

39407.gif

 

juve-roma.jpg

 

juventus_roma_2012-53604637.jpg

 

Sada lepo kao i ovi tvoji soderi,idi u neku kantu neka te nabijaju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

cujem da fenomenalno brani

 

Leni: suska se da uzimate Ljorentea, sto zvuci logicno, treba vam odlican napadac, on zeli nesto da osvoji u zivotu, a i mozete ga dobiti za sitne pare s obzirom na njegovu situaciju u klubu( a previse ste skrti za Kavanija i slicne)

Edited by metal guru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bufon je neznatno slabiji nego pre,ali to ne znaci da je losiji od bilo koga,posto je pre bio ubedljivo najbolji golman u univerzumu.Kailjas ove sezone jeste u slaboj formi ali po meni je i takav za Handanovica bogotac.

 

Po meni su gore navedeni trenutno najbolji golmani.Ali bez obzira na to,Handanovic je odlican golman i trenutno spada u sam svetski vrh.A i prethodne dve sezone u Udinezeu je bio sjajan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...