Jump to content

Serie A


Јарослав

Recommended Posts

А откуд ти знаш да Милан није украо Скудето? Могу да се кладим да јесте, али их је Берлускони штитио све време. Е, сад кад је он попушио и кад ће да прода клуб, очекујем да Милан падне у првој следећој истрази. А, сва срећа, у Италији тих истрага има на сваких пар месеци.

 

Ленијеви аргументи су "Берлускони ово оно", а твоји "Јувентус је украо Скудето". Не видим да си ти нешто богатији са аргументима.

 

Што се ЛШ тиче, боље ти је да ћутиш, да не би искакала имена Андерлехта и Малаге.

 

Ma lik je bre debil,ne moze da shvati prostu stvar koju sam mu rekao: da nema pravo da sere o postenju kada je njegov klub krao i bio osudjivan za to.To je bila poenta svega.Ja nemam vise sta da mu kazem,samim tim zavrsavam raspravu sa debilom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

opet ovaj kreten, ja imam svako pravo da serem o poštenju jer ja nisam ništa ukrao. Spomenuo sam Juve, ti si uleteo sa Milanom, kao da Milanovih -15 menja nešto u slučaju sranja na prethodnoj Đubrentusovoj ligaškoj utakmici.

 

Milan jeste kraduckao a Đubrentus je krao rukama i nogama. Zna se ko krade skudeta u Italiji i ko ih i dalje krade.

 

 

Juve,tim sa istorijom,dok se Berluskoni nije pojavio Milan je bio anonimus klub,slično Barsi

 

jesi li ti pri sebi?

 

Milan je osvajao KŠ još šezdesetih godina, Juve je dominirao samo u vreme Musolinija

Juve i dominira samo kada musolinijevci dominiraju u savezu

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve veze ima šta se ove godine dešava sa Milanom?

 

Činjenica je da je Anćeloti osvojio jedan jedini skudeto, a on je bio trener kada je bio Calciopoli. Dakle, itekako je važno istaći ko je krao skudeta a ko nije.

 

По теби је фудбал у Италији почео да се игра пре 6-7 година. Раније није ни постојао.

 

1. kad je Milan ukrao skudeto

2. Kad je Milan u jednoj utakmici poništio gol protivnika, svoj gol dao iz ofsajda, nije se svirao penal protivniku, i na kraju još uvalili crveni suparničkom igraču

 

1. Не зна се, али ће се сазнати.

2. Аха, ти сада знаш напамет сваку утакмицу коју је Милан икада одиграо, па са сигурношћу тврдиш да се то никада није десило.

 

kakve veze ima šta se ove godine dešava sa Milanom?

 

Не знам, то ти мени реци јер си први тако нешто поменуо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spomenuo sam Juve, ti si uleteo sa Milanom, kao da Milanovih -15 menja nešto u slučaju sranja na prethodnoj Đubrentusovoj ligaškoj utakmici.

 

Naravno da ne menja nista.Ja priznajem kada je pokradeno,za razliku od tebe samozavaravajuce mentolcine.Ali je smesno kada navijac Milana sere o postenju.Ti si ocigledno previse glup da bi to shvatio,i bio si totalno neupucen pa si poceo sa nekim nebulozama.Ali cinjenica ostaje,Milan je krao,krade i krasce,i navijac Milana koji prica o postenju je smesan.Cao cao pusi kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

i ja priznajem pokradeno, ali ti očigledno ne priznaješ ŠTA je ko pokrao i šta neko JOŠ UVEK krade

 

dakle, ne samo da ste više krali pre, nego vi I DALJE KRADETE

 

pa hajde da se čovek opameti, postane pošteniji, bolji, ali kod vas je rehabilitacija nemoguća, imate jači tim sada a i dalje jebeno kradete, jednom cigan, uvek cigan izgleda...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

то мајсторе, један је Кјево

 

што се тиче крађе, мени су најсумњивији Парма и Леће, увек циркус с њима

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...