Jump to content

Serie A


Јарослав

Recommended Posts

ono kad ga je Lemi kudio da je nula od trenera pa posle otišo u Juventus :haha:

i Konte čeka neki talijanski klub, upravo odbio Romu

al mislim da će Alegri preko grane, neki Bajern recimo

bolje od nego Lopetegi kojeg spominju

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Od toga nema ništa. Nema pedofila Berluskonija - nema ni zajebanog Milana. Ovo su poslednji trzaji posrnulog giganta.

Nisu doveli Šaćirija, niti će, ali su potpisali nekog tamo Radeta Krunića ( kažu rođak Sime Krunića) za milion i trista hiljada evra godišnje plaće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

27 minutes ago, Srbin Hamza said:

aaaa pa što ne javljate da počela šiptarizacija

 

https://talksport.com/football/558995/ac-milan-appoint-club-legends-paolo-maldini-zvonimir-boban-roles/

 

za par godina dovesti Šaćirija i osvajamo

Bato, pa sta mislis zasto je tu novi avatar. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 5/17/2019 at 2:18 PM, Srbin Hamza said:

ono kad ga je Lemi kudio da je nula od trenera pa posle otišo u Juventus :haha:

Nisam ga ja kudio dok je bio u Milanu. Barem se ne secam. Ja sam ga kudio u Juventusu. Rekao sam kada je Kontea zamenio da je Juventus sisao sa konja na magarca. Greska u koracima. Iako, kada pogledas rezultate isti kurac...koga briga da li igras finale LS ili cetvrtfinale, svakako si popusio. Jako puno utakmica je Juventus izgubio iskljucivo njegovom krivicom, pogotovo u LS. No dobro, ajd da ne serem po coveku, u globalu je bio uspesan, nema tu sta.

Sto se Sarija tice, nisam ja bas siguran kako ce to u Juventusu funkcionisati. Za sada se radi sjajan posao u prelaznom roku, ali kako ce to na terenu izgledati veliko je pitanje. Nekako mi Sari i Juventus nisu kompatibilni. A i Sari je prvi puta u velikom klubu gde se ocekuju vrhunski rezultati, koje on nema nigde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nesto mislim da ce Sari da uzme LS s Juveom ove godine
covek igra specifican fudbal i trebaju mu igraci odredjenih karakteristika koje sad u Juveu ima
u Celziju mu je najveci problem bio sto ima u ekipi Kantea, koji jeste jedan od najboljih DMFova na svetu ali nije profil igraca kakav njemu treba na tom mestu, pa ga je gurao na b2b/polukrilo.. jbg covek oce Busketsa, ne Makelelea, kapiram da ce na tom mestu da koristi Pjanica ili Rabioa sad. CRa ocekujem u samom spicu, 433 naravno 

samo da rese desnog beka ako prodaju Kansela, i videcemo sta ce da se desi sa Dibalom
takodje ne bi im los posao bio da uvaljaju Bonucija ako dovedu De Ligta, kao sto se prica, meni je i njegovo vracanje letos za Kaldaru (koji se jebiga nesrecno povredio) proslog leta delovalo kao los potez 

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 hours ago, obsessed by cruelty said:

ja nesto mislim da ce Sari da uzme LS s Juveom ove godine
covek igra specifican fudbal i trebaju mu igraci odredjenih karakteristika koje sad u Juveu ima
u Celziju mu je najveci problem bio sto ima u ekipi Kantea, koji jeste jedan od najboljih DMFova na svetu ali nije profil igraca kakav njemu treba na tom mestu, pa ga je gurao na b2b/polukrilo.. jbg covek oce Busketsa, ne Makelelea, kapiram da ce na tom mestu da koristi Pjanica ili Rabioa sad. CRa ocekujem u samom spicu, 433 naravno 

samo da rese desnog beka ako prodaju Kansela, i videcemo sta ce da se desi sa Dibalom
takodje ne bi im los posao bio da uvaljaju Bonucija ako dovedu De Ligta, kao sto se prica, meni je i njegovo vracanje letos za Kaldaru (koji se jebiga nesrecno povredio) proslog leta delovalo kao los potez 

Ja ne verujem. Svaka cast Sariju, ali on se nigde nije preterano dokazao pa da ovo moze biti realna stvar. Ko zna, moguce je sve, ali kao sto rekoh u postu gore on je uvek pravio solidne rezultate sa limitiranim ekipama, ali nista vise od toga. Nista posebno nije biti drugi u italijanskoj ligi sa Napolijem. Nista posebno nije biti treci u premier ligi sa Celzijem. Jednostavno, ono sto je do sada pokazao jeste da u stanju da igra prelep fudbal lep na oko, i to je sve. Rezultata nigde. Stoji da je uvek imao limitirane ekipe, nema sta, ali eto mu sada sansa da pokaze i vise, jer je u klubu koji ima vec sada fantasticnu ekipu i koji ima mogucnosti samo da je nadogradi. Ja ne verujem da ce uspeti, ali nadam se da gresim...bilo bi do jaja da gresim.

Jebiga, ja Kansela ne bih prodavao nikako. Jeste da je slab u defanzivi i da je prosle sezone zujao samo tako, ali napred je zverina, a u modernom fudbalu jednostavno moras imati takvog beka na raspolaganju. Ali svakako tu treba jos jedan desni bek, em da bude suportnost Kanselu em da onaj De Siljo invalid ode u pizdu materinu njegovu. Dibalu ne bih prodavao, mislim da ce kod Sarija da se uklopi. Jedino ako imaju neku 100% sigurnu alternativu...ali ne jebenog Ikardija.

Za Bonucija se manje vise slazem. Ja obozavam tog coveka, ali cinjenica je da se sa onim odlaskom u Milan posrao samo tako...a vratio se kao duplo slabiji igrac, pola golova koje je Juventus dobio prosle sezone idu na njegovu dusu, bas je bio los. E sad, da li ga treba prodati ako dodje De Ligt to bas nisam siguran...ko onda ostaje kao alternativa njemu i bratu Kjelu? Rugani i Kaseres? Ajd da se ne zajebavamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se ove price oko stopera tice, De Ligt ima 19 godina, a kiksira bar koliko i Bonuci, plasim se i da zamislim kakav ce da bude u 23, kamoli u prajmu, ako ga dovedu to ce biti prejak potez. Bonuci jeste imao masu gresaka ove sezone (a i prosle u Milanu), ja bih ga pustio lagano, em je u godinama em je "exposed" manje vise
zanima me i da li ce i koliko Luka Pelegrini da dobija prostora na lb, na poslednjih par menadzera je rasturao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...