Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

Ствар је у томе што је мурија улетела у сектор са Србима да отме ту заставу, па су сви укапирали шта је проблем.

Нормално, била је и гомила Шиптара, као и овакви индијанци:

 

лик у дуксу Торциде Санџак

 

550467_426080084107797_378461354_n.jpg

 

 

ef4d9b2b-a76d-457c-a5cb-ab5b9da07de6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каква ђубрад. Они су нашли нешто некоме да кењају. Мало мало па се могу видети наслови "Тај-и-тај енглески играч убио тог-и-тог", "Тај-и-тај енглески играч силовао ту-и-ту", "Тај-и-тај енглески играч возио пијан, изазвао саобраћајну несрећу"... Па јеботе, капитен њихове репрезентације је вређао на расној основи, а сада се праве нешто фини и мутави. Мајку ли им јебем мртву.

Share this post


Link to post
Share on other sites

valjda ima veze, ipak je ITF dukljanski brav

 

Tebi ću da jebem majku ako te ikad vidim. :*

 

Bravina sa Cetinja.

 

 

Tebi je život na forumu dovoljno težak i bez mene da doprinosim, prasičino.

 

 

@ Kuruze

 

Recoba ima kratko pamćenje ili je licemjer, pa da ga podsjetim na ovo.

 

Pet minuta pre kraja utakmice koja je počela zviždanjem himni Crne Gore ništa nije nagoveštavalo slavlje gostiju: posle mnogo mučenja sa dalekometnim šutevima rivala "orlovi" su, predvođeni Teodosićem u napadu, izgradili 13 poena prednosti, a onda dopustili da se sve to sruši, a iz ruševina trijumfalno iskoči mlada zvezda crnogorske košarke pogotkom koji će se dugo, dugo pamtiti.

 

http://sport.blic.rs/Kosarka/Evropska-kosarka/219123/Crna-Gora-trojkom-Ivanovica-sa-pola-terena-pobedila-Srbiju-u-Areni

  • Upvote 2
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi, zviždanje, tuče i ostala sranja to je uobičajno za ovu našu žabokrečinu od poluostrva, mi zviždasmo ovde i francuzima i primorskoj ispostavi srbstva i svima živima, sad se još zgražavamo što neko nama zviždi, jako mudo. jaka nam i himna.

generalno smo stoka, a na stadijumima se skuplja najcrnja stoka...

 

ali ti sa cetinja... to se već graniči sa ludilom, varikinom isprani mozgovi.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ti sa cetinja... to se već graniči sa ludilom, varikinom isprani mozgovi.

 

Tako je, slažem se. Ja sam vrli primjer toga, nacionalizam mi je dušu uzeo.

 

 

@ ЕТФ

 

па то је било због овога:

 

http://www.pressonli...rbin-ne-postoji

 

Aha, onda to mora da je bila reakcija na ovo:

 

http://www.oaza.rs/s...e_id=308&id=235

 

Uz standardan reprertoar anti-crnogorskih, pardon.. pro-srpskih pesama ("Od topole, od topole..", "Za dva sata na motoru - ja obidjem Crnu Goru" i "Crna Gora, zemlja mala - bice groblje liberala", te "Milovi shiptari"), nashi igraci su se jos i dobro drzali u prvom poluvremenu koje su trojkom sa polovine terena reshili u svoju korist rezultatom 44:40

 

E, a sad ti iskopaj još neki stariji link, pa ćemo sve tako.

Edited by In The Flesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

cemer, tuga, beda i jad, novo ponizenje, dopustamo da se svakojaki siptari kurce i ostre kitu na nama, Kazahstan, Australija, Slovenija, sada ovi polumajmuni izasli iz planinskih pecina i dobili nas, i jebes trenera kojem je vaznije da se peva himna nego da se igra fudbal, igras bez napadaca i onda ocekujes dobar rezultat, najbolje cela Fiorentina, sadasnja i bivsa da igra za repku, jebala te Fiorentina

 

sport nam generalno propada, evo sada se neki tamo crnogorci kurce u basketu i uce nas pameti, to smo sve mi dopustili jer smo idioti

 

Engleska: uz sve ovo, nasli nesto da nam kenjaju potomci hiljadugodisnjeg incesta i africkih plemena,umisljena mala govna koja misle da su neko i nesto jer igraju za raznorazne kristal palase i sanderlende, ciji doskorasnji kapiten a reprezentacije je kaznjen za rasizam, trebala je i publika da uleti i da ih ugazi majku im jebem, i neka nas kazne sada na par godina, boli me kurac, barem cemo izbeci nova ponizenja

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Tebi ću da jebem majku ako te ikad vidim. :*

 

 

 

dok mi oca ne jebeš ne moram da brinem?

 

ali brav ostaje brav čim tuđu familiju spominje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...