Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

Пих, цео дан је разочарао. Очекивао сам крцање, оно две срање текме.

Судије навлаћиле за Бразил најстрашније. Ко год да прође у финале исти курац, сигурно ћу у финалу навијати за репрезентацију из другог дела костура.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Govno, ode i poslednja meni gotivna repka na ovom prvenstvu, na kraju cu jos za ovaj raspali brazil da navijam, svabe me na ovom prvenstvu izrazito nerviraju. Svaka cast Luizu, covek realno igrac utakmice, zaustavio boga oca u odbrani i onda onakvu golcinu zabio pride. Kolumbija realno morala bolje, ali tesko je kada Silva i Luis igraju na nivou. Inace, Skolari izdominirao sa Maikonom, kudikamo ozbiljniji igrac u defanzivi od Alvesa, kapiram da je i to donelo prevagu. Sad jos ostaje sansa da ce Kosta Rika napraviti najvecu senzaciju ikad, ali nesto ne gajim nade.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ga je Zuniga navukao na koleno,sunce ti jebem.trebao je crveni odmah dobiti za to,dzukela.

 

Francuska-Nemacka ocajna utakmica,grozota,ne znas ko je gori bio.Brazil-Kolumbija malo bolje,ali i dalje krsina.Postalo je sranje sp,ko god osvoji ima da osvoji na mikanova jaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemci igrali koliko im treba, potpuno su umrtvili igru posle gola.

Brazilce skupo kostala pobeda. Tijago Silva nece igrati zbog parnih kartona, Nejmar povredjen a najbolji su im igraci na turniru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесте Тијаго Силва по мени најбољи штопер на свету али и Данте је одличан, то ће некако и да надокнаде, али немам представу ко ће уместо Нејмара да упадне. Бернард? Вилијан? Ернанеш? Баш су у проблему, ако буду зависили од Фреда и Жоа кад су голови у питању лоше им се пише,

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

I cek sad, coveku je maltene slomljena kicma, ko zna koliko ce da pauzira i lik ne dobije ni crveni a kamoli suspenziju ali zato gricko zato sto je vec ranije grickao pauzira 4 meseca od fudbala? Jebite mi sve, ali kako god spinovao covek tu logiku, meni ostaje nejasna. Jeste Neimar mali antipaticni ciga ali kako su ga zverski tukli na ovom prvenstvu stvarno nema smisla. I opet ce svabe ni krivi ni duzni da se provuku do finala, posto ovi bez njega nisu isti tim.

  • Upvote 1
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

I cek sad, coveku je maltene slomljena kicma, ko zna koliko ce da pauzira i lik ne dobije ni crveni a kamoli suspenziju ali zato gricko zato sto je vec ranije grickao pauzira 4 meseca od fudbala? Jebite mi sve, ali kako god spinovao covek tu logiku, meni ostaje nejasna. Jeste Neimar mali antipaticni ciga ali kako su ga zverski tukli na ovom prvenstvu stvarno nema smisla. I opet ce svabe ni krivi ni duzni da se provuku do finala, posto ovi bez njega nisu isti tim.

 

Зверски га тукли, пих, не слажем се баш. Јесте да су га доста чували и прилично тукли али ништа неуобичајено нити нешто превише. Сунигин старт јесте груб, није ишао на лопту и минимум је жути требало да добије али је на тој утакмици много више батина добио Родригез, Фернандињо је једно 10 фаулова на њему направио. Да не причамо о Месију који је убедљиво највише батина добио, Бехрамијева улога на терену је била искључиво та да пребије Месија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi, nisam ja nikako ovo konstatovao samo za Neimara, koji mi je pritom inace najantipaticniji lik. Generalno ubijaju od batina i njega i Mesija i Najlepseg bi da je ostao na prvenstvu, sto se naravno ocekuje, ali i dalje je ruzno. A da se razumemo, Brazil igra mesarski fudbal, tako su osvojili i Kup Konfederacija a sudijin kriterijum je juce ocigledno odgovarao vise njima, pa je i ironija kako se to sve zavrsilo. Ipak, samo kazem, jbg, meni je glupo da takve stvari prolaze kao deo fudbala, ali sta da se radi. Realno, Brazilcima sada i jeste jedina sansa da nesto protiv Svaba urade da ih tuku kao juce i da sudija pusti taj kriterijum.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...