Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

Ovaj sudija je bog, majke mi. Covek odlucio da u jednoj tekmi vrati Brazilcima za sve sto su drugima ukrali do sada na prvenstvu. Cist penal, on sudi simuliranje, pored svega sto je vec do sada ujebao :haha: :haha: Koliko su smesni ovi Holandjani kada ove jadnike uz svu svesrdnu pomoc sudija ne mogu da petardiraju.

  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ko jebe Brazilce, nisu priznali Kosovo

 

Holanđani bi bili prvaci da su im igrali Strotman i van der Vart

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ladno Ricoli sudi finale, pa kako su to smislili jbt, on Italijan, Laveci i Mesi poreklom Italijani

 

+ koliko shvatam, već je dva puta sudio Argentini na ovom prvenstvu, a finale će biti 3. tekma da im sudi?

 

očigledna zavera protiv Škodrana Mustafija

Share this post


Link to post
Share on other sites

ladno Ricoli sudi finale, pa kako su to smislili jbt, on Italijan, Laveci i Mesi poreklom Italijani

 

+ koliko shvatam, već je dva puta sudio Argentini na ovom prvenstvu, a finale će biti 3. tekma da im sudi?

 

očigledna zavera protiv Škodrana Mustafija

 

https://www.youtube.com/watch?v=tH1VEEYbZQY ocigledan poraz antifasistickog pokreta posto ce svakako igrac iz fasistickog legla SS Lacija uzeti titulu a da Dutina ne bi pomislio da ga podrzavam nek se napusi kurca i on i ceo prvi tim njegove ciganske Rome

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Ne, nego odbijam da me proziva neki tamo Pingvin sa avatarom čovjeka koji je trenirao Kina-ubicu i Gigsa-jebača bratove žene, a i sam je priznao Kosovo.

 

dobro, zašto baš povezuješ prva dva zla sa trećom srećom, nije mi jasno

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Argentinci pametno šiptarski onesposobili ovog klinca, Švajni dobio žuti, iza goveče Humels i tamo neki crnac

 

ladno Argentina osvaja

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...