Jump to content

2013.04.21. *Gun Club, Beograd* Vader, Melechesh, W.I.L.D., Sterbhaus


Talvi

Recommended Posts

Тај лик из Балканске је супер. Увек можеш све да се договориш са њим и увек ће да ти сачува нешто што хоћеш да узмеш. А од дискова и плоча само оригинале продаје и то има врхунска издања. Од старих култова, па до нових квалитета.

Kad smo već skrenuli sa teme - kakve su cene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja retko sta imam zivo iz Felixa :/ A mislim da mi bas Hatebreeder i poslednje sto sam kupio, jos tipa 04/05e.

 

felixu se isplati jer ce metalci doci u shop, pogledati nesto i mozda kupiti ili imati na umu da ima kul stvar tu pa vratiti se u nekom momentu.

 

ako znas neki metal shop na NBGu, Banovom Brdu, itd ti javi.

 

Dodje 5 metalaca u shop, 4 gleda majice 1 'oce da kupi kartu, i zavrsi se tako sto se ne proda nijedna karta, jak deal za promotera :]

 

Ne znam bg niti tragam za metal shop-ovima tako da ne mogu da javim, ali zar ne moze bar i na licu mesta gde se odrzava koncert da bude prodaja karata? Mislim, to bi mi bilo prvo logicno mesto gde bi neko sam otisao da uopste trazi kartu za koncert.

 

Е јебем ли га, мислио сам да и тамо могу да се купе карте. :haha:

 

Cekaj, si ti stvarno mislio da u Kinoteci mogu da kupim kartu za Vader? :haha:

 

Mozda jesam ja malo bio nejasan, ali glavna gungula je nastala posto sam ocigledno mislio da svi znaju sta je Kinoteka, my bad. Zamislite kao da sam zurio u bioskop onda, valjda je ona jasnije.

 

aha...evo ga ipak:

 

Inace Kinoteka je bioskop, moja neka predpostavka je da je on posle Felixa otisao u kinoteku da gleda Personu od Bergmana. Zato što je on hteo da svoj bes i frustraciju da kanališe kroz skroz anemičnu i nemu glavnu akterku filma, gde će svoj gnev i bol povezati sa njenom tišinom.

Hmmmm... polako ali sigurno dolazimo do rešenja misterije.

Pitanje je šta je bilo izmedju bioskopa i njegovog posta na yumetalu. Ključ misterije se nalazi u tom vremenskom periodu.

 

Izmedju 'bioskopa' i posta jeste proslo tipa 2 dana, ali samo zato sto sam se kasno setio da se iskukam :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ne znam bg niti tragam za metal shop-ovima tako da ne mogu da javim, ali zar ne moze bar i na licu mesta gde se odrzava koncert da bude prodaja karata? Mislim, to bi mi bilo prvo logicno mesto gde bi neko sam otisao da uopste trazi kartu za koncert.

 

 

gun je streljana preko dana. ne znam koliko bi ti bilo lakse da ulazis u streljanu i trazis karte za metal cert umesto da ulazis u metal shop sa boljom lokacijom svakako.

 

a dom omladine provereno uzima procenat, i to ozbiljan, ako prodajes karte kod njih.

 

ali eto, kad bude bio neki mjolnir cert, nosim karte sa sobom na posao pa mozes od mene da kupis od 10 do 18 ako ti je lakse. u balkanskoj sam, mozes i do metal shopa da svratis onako neopterecen. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, si ti stvarno mislio da u Kinoteci mogu da kupim kartu za Vader? :haha:

 

Mozda jesam ja malo bio nejasan, ali glavna gungula je nastala posto sam ocigledno mislio da svi znaju sta je Kinoteka, my bad. Zamislite kao da sam zurio u bioskop onda, valjda je ona jasnije.

 

Ма знам шта је Кинотека, али сам због звучности твог поста некако успео да пребацим да и тамо могу да се купе карте. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima sto sirite broj stranica teme ali 90% postova nema veze sa koncertom...

 

Idite u Felix pa se zalite direktno ljudima tamo, ovde necete nista resiti baljezganjem i mlacenjem prazne slame...

 

+ ulaznice ce biti na dan koncerta nabavljive kao i uvek, ali po ceni od 2200din.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...