Jump to content

Recommended Posts

Мирољуб је легенда. Али што се тиче неких ствари, једноставно је, пре-конзервативан и суди о томе јако површно.

На пример (Из Токијевог линка ) :

 

Q:

 

Imam jedno pitanje, mom bratu od nedavno zuji u usima, mislio je da ce vremenom prestati ali od toga nista, sobzirom da znam da se vi bavite i medicinom zeleo sam da vas pitam za savet sta da radi!? bio je kod usnog, mada oni nisu mogli mnogo da mu pomognu jer svi nalazi su bili ok, jedinu pomoc koju su mogli da mu pruze jeste ta sto su mu prepisali da pije kompleks vitamina i to je to, mozda ovo pitanje nema mnogo veze sa delom medicine koju vi izucavate, ali ubedjen sam da vi mozda mozete i mnogo vise da pomognete.

 

Hvala

 

A:

 

Moguce je da igra neke destruktivne kompjuterske igrice ili slusa hevi metal muziku pa su ga opseli demoni. Treba da se skida sa svakog satanizma i da pocne zdravo i duhovno da zivi.

 

 

Следеће о чему говори ус маџионичари, што се тиче професионалних,нема сумње да су дубоко у контакту са демонима гледао сам на Дискаверију оног лика Динама, асполутно је немогуће да он изведе 80% ствари које је извео а да није добио помоћ неког (демона) ( о чему сам ја лично размишљао пре него што сам прочитао овај текст ) :

Q:

Dali madjionicari ( david coperfild i ekipa) koricte pomoc demona kako bi izvodili one neverovatne trikove. Madjionicar Igor sto snima emisiju "ulicna magija", je poleteo od zemlje na sred ulice. Cinjenica je da su vecina njh buboko u okultizmu, ali kontam da su to sve trikovi...

 

A:

Jedan deo su trikovi, a jedan deo je delovanje demona. Madjionicari otkriju ljudima neke svoje trikove, pa naivni ljudi misle da su sve trikovi, a u stvari ima tu delovanja demona koliko hoces.

 

Следеће што каже ја сматрам да се човек вероватно шали, или барем саркастично каже, јер је то не могу да схватим да рационалан човек изговори у озбиљности :

Miroljubs advice:

Moj savet vam je da ne gledate televiziju jer moze demon da vas opsedne pa da nocu sanjate dinosauruse kako vas jure, a preko dana da vam se prividjaju marsovci.

 

Следеће , треба обратити пажњу на разликовање појмова Љубав и Заљубљеност. Ко не зна разлику нек изгугла . Ово је још један пример његове претеране радикалности ( можда је радикалност његов повремени демон ? ) :

Q:

Dali je zaljubljenost opsjednutost? Ako je, koji je lijek protiv toga, ako ga ima?

 

A:

To je teska opsednutost demonima.

Da se devojka sklanja od muskog drustva, a mladic od zenskog drustva, i da svoje misli i dela usmeravaju na duhovne i uzvisene stvari.

 

Следеће , обратите пажњу шта каже, ја се 100% слажем са овом тврдњом :

Q:

Kakvo je tvoje misljenje o transeksualcima i o hormonalnim poremecajima koji primoravaju ljude da menjaju pol?

 

A:

Ne postoje "hormonalni poremecaji koji primoravaju ljude da menjaju pol". Postoje ljudi koji su opsednuti demonima i koji zive u grehu, pa ih onda demon nagovori da rade takve ogavne stvari.

 

 

Следеће: На ово немам шта да додам, све је објашњено:

 

Q:

Procitao sam negde u nekom casopisu,da je masturbiranje kod muskaraca korisno za zdravlje coveka jer smanjuje rizik od oboljenja raka testisa.Da li je to tacno?i zar to nije zabranjeno u Hriscanskoj religiji?

 

 

 

A:

Masturbiranje predstavlja tesku opsednutost demonima koja izaziva duhovne poremecaje. Naravno da savremeni mediji, koje vode okultisti, promovisu svaki oblik destrukcije.

 

Чињеница је да човек све лоше ствари приписује демонским активностима, 90% тих ствари јесу дела демона. Али је пре свега човек крив што ступа у контакт са њима. Предпостављам да је вама атеистима који себе сматрате "интелектуалцима " најлакше да се спрдате са њим и исмевате га јер су му демони за све криви, е па имам вести за вас -И вас је вероватно запосео демон ! Шалу на страну, ви нисте достигли ниво духовности Мирољуба ни да му присмрдите , тако да немате право да га исмевате, као што чините.

Е сад остаје питање да ли Мирољуб стварно живи на начин који пропагира, или је само сератор јеретик.

Edited by PajatheTrut
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја мислим да Мирољуб поштује начин живота какав пропагира на својим предавањима и зато је предавач а и човек вредан сваке похвале !

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да додам :

Q:

Miroljube, ja obozavam heavy metal... da li me to cini demonizovanim?

Uzmite u obzir cinjenicu da ja u tome vidim samo muziku... ne nacin zivota, niti ideologiju... samo muziku....

 

A:

To je kao kada bi pijanica rekao: "Ja u alkoholu vidim samo pice, 'lep' ukus, a ne nacin zivota, niti ideologiju." Alkohol ostecuje mozak, a na isti nacin i hevi metal muzika. Mozes da procitas 12. poglavlje knjige "Zakoni zdravlja i izlecenja" gde se govori o ceonom reznju mozga, koji predstavlja krunu mozga, u kojoj se nalaze centri za duhovnost, moralnost i volju. Videces kako hevi metal muzika razara ceoni rezanj.

Kada procenjujes da li je nesto dobro, ne treba da se rukovodis osecanjima, jer covek moze na svaki oblik destrukcije da se navikne. Treba da se rukovodis razumom. Sve sto nije u funkciji stvaranja dobrih ljudi je destrukcija. Bog je tako uspostavio sve zakone u prirodi. I sad, kad pomislis na dobre ljude, odmah se setis dece, prirodnog ambijenta, nasmejanih ljudi, dobrih ljudi koji zele da pomognu, da ugoste, da obraduju, i onda ti uletis sa chiroki frizurom, izbusenog jezika, obrve i nosa, sa muzikom Metalike, i kazes: "Ja cu samo malo ovde da sedim da slusam 'muziku', a vi radite svoj posao." To je kao kad hevi metalac udje u gradski autobus i stavi slusalice na usi. On tako pojaca svoju 'muziku' (jer hevi metal ne moze da se slusa tiho) da ceo autobus jeci i trese se, ali niko ne sme nista da prigovori jer zakoni stite takvo ponasanje.

 

Dakle, hevi metal razara tvoj mozak i zdravlje ljudi oko tebe koje maltretiras cak i preko slusalica. O tome svedoci i nik koji si uzeo na ovom forumu - Niche.

 

Ово је чиста глупост и јебо му пас матер за то

 

Какве везе хеви метал музика има са овим о чему он говори ?

Ја познајем гомилу добрих људи који слушају хеви метал музику и моралнији су од 80% особа са "нормалним музичким опредељењем".

Edited by PajatheTrut
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trute,opusti se. Ti znas sta je istina u tebi i u sta verujes.

I sami znamo da ce Demon Seedu i bratiji biti puna usta hvale za Boga i neizmerne vere kad budu starili.

Sumnjace u svoje uverenje,u svet oko sebe,shvatice istinu.

Zahvalite se Bogu sto disete,mislite i zivite kako hocete,on vam je dao izbor,izabrali ste.

A STRASNI SUD JE BLIZU !

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па добро ту је мало генерализовао ствар али и ту је делимично у праву .Само што он вероватно мисли на позере а не на праве металце !

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово је чиста глупост и јебо му пас матер за то

 

Какве везе хеви метал музика има са овим о чему он говори ?

Ја познајем гомилу добрих људи који слушају хеви метал музику и моралнији су од 80% особа са "нормалним музичким опредељењем".

 

Nisi dostigao nivo duhovnosti Mirobulje ni da mu prismrdis, tako da nemas pravo da ga ismevas i jebes mu mater...

 

 

Jel povezao Deretic ovaj novopronadjeni ekosistem ispod okeana sa Srbima?To mene zanima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=9yEIn3q-J8I&list=UUAt0oAyVRPqd4DplcZcE_1A&index=1

Još na Berlinskom kongresu, koji je Srbiji dao nezavisnost, propisano je da srpska istorija potiče od Stefana Nemanje i tako je to ostalo do dana današnjeg, da Srbi ne bi tražili ništa preko Drine, gde je u Dalmaciji i Hercegovini nastala prva srpska država.

Žigosan od zvaničnih istoričara, Jovan Deretić se prihvatio pinirskog posla da dokaže da su Srbi starosedeoci na Balkanu, da tu nisu u prolazu, pošto su se od nekud doselili, jer je čak i Evropa nastala raspadom Velike Srbije, za koju smo i sada optuženi.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја познајем гомилу добрих људи који слушају хеви метал музику и моралнији су од 80% особа са "нормалним музичким опредељењем".

chisto da pomenem da je ova izjava besmilena. biti moralniji od nekoga ne znachi biti moralan. to shto je govno sa shecjerom ukusnije od govneta bez shecjera ne znachi da je ukusno.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

chisto da pomenem da je ova izjava besmilena. biti moralniji od nekoga ne znachi biti moralan. to shto je govno sa shecjerom ukusnije od govneta bez shecjera ne znachi da je ukusno.

Пола твојих рецхи нисам могао да процхитам

Није "од говнета" но је "од говна"

 

135344003192.png

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

chisto da pomenem da je ova izjava besmilena. biti moralniji od nekoga ne znachi biti moralan. to shto je govno sa shecjerom ukusnije od govneta bez shecjera ne znachi da je ukusno.

+ Не видим никакву потребу за твојим пост-ом.

Наравно да се односи на моралне људе.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Изјасни се верски,да се изразимо прецизније ја и мој аватар-двојник.

 

cudesni svetovi PajetheTruta

Уз дужно поштовање, улети ти кита крута.

Извини, морао сам... :D

ЕДИТ:

У ствари, шта то треба да значи ?

Edited by PajatheTrut
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

vi ste smorni trolovi (troli?)

Kao prvo nas je dvojica i to svako zna ja Sam bo88gdan a on je Trut dve razlicite licnosti ! Kao 2 i da jesmo trolovi a nismo sto bi se to ticalo osobe koja obozava Adolfa ? Kakav si ti faktor ?
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Изјасни се верски,да се изразимо прецизније ја и мој аватар-двојник.

 

 

Уз дужно поштовање, улети ти кита крута.

Извини, морао сам... :D

 

 

hahahah dobar..jbg sam sam trazio

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu sasvim jasno pise da su Srbi nastanjivali Krit ,da su bili hriscani (to pokazuju znakovi u obliku krsta) da su voleli kolacice (krug sa tackicama) i da su proganjali metalike (ova glava sa cirokanom)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...