Jump to content

Recommended Posts

Evo ja se nikad nisam interesovao za ova dva doticna godpodina, i uzeh da pogledam onaj video koji je ostavio brdjani.revolt. Izdrzao sam 10 minuta i nisam mogao dalje, kolicinu gluposti, losih informacija, laganja, bednog izlaganja dugo nigde nisam video. On je bre za 10 minuta izneo sledece cinjenice. Da su Srbi vladali celom Evropom, da su Arapi obozavali Srbe kao bogove, da je u 4om veku svaki plemic na svetu bio Srbin, da je kralj Artur Srbin tako jest Astor veliki general srpske konjice, da su svi vitezovi okruglog stola bili Srbi i da je to bilo veliko vece Srpskih viteza... i to sve bre jebote u 10 minuta izlaganja, a video pritom traje sat i cetrdeset minuta, ko zna kolke je jos gluposti on napricao.

 

Ali mi recite ozbiljno da li negde u nekom najzabacenijem kutku ove nase drzave postoji neka osoba u koje ovo stvarno veruje? Mislim kad tad ce Joca, da kaze kako je prvi Srbin bio omnipotentno bice i stvorio je vreme i univerzum i sve u njemu, tako da su svi narodi na svetu i postojanju potekli od Srba.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim kad tad ce Joca, da kaze kako je prvi Srbin bio omnipotentno bice i stvorio je vreme i univerzum i sve u njemu, tako da su svi narodi na svetu i postojanju potekli od Srba.

 

I tako ce da kaze jos jednu stvar koju zatucan Srbin voli da cuje - da je najlepsi, najpametniji, najbolji, pripadnik Naroda Nebeskog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali mi recite ozbiljno da li negde u nekom najzabacenijem kutku ove nase drzave postoji neka osoba u koje ovo stvarno veruje?

 

Naravno da postoji.Prve ne bi takve budaletine postojale da nemaju barem mali krug ljudi koji ih cene i uvazavaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa problem i jeste u tome sto ne vidimo realnost da dizemo sebe u visine,a da se ustvari mrzimo izmedju sebe i nismo toliko zlatni,nismo ni gori od ostalih,samo smo najgori sami za sebe. Kada se budemo izdigli iz sranja i bili slozni bice nam i bolje.

Po meni je glupost naravno i ovo o zatucanosti sto pricas,valjda svaki Francuz ili Englez voli da cuje za svoju zemlju da je najbolja. Svako od nas treba da bude nacionalista i da voli svoju otadzbinu,ali ne da bude ksenofob i fanatik.

KOSOVO JE SRBIJA !!!

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je glupost naravno i ovo o zatucanosti sto pricas,valjda svaki Francuz ili Englez voli da cuje za svoju zemlju da je najbolja. Svako od nas treba da bude nacionalista i da voli svoju otadzbinu,ali ne da bude ksenofob i fanatik.

 

Patriotizam nije kad mislis da je tvoja zemlja najbolja i kad mislis da si najbolji, nego kad volis voju zemlju takvu kakva jeste, i trudis se da doprineses tome da bude bolja.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patriotizam nije kad mislis da je tvoja zemlja najbolja i kad mislis da si najbolji, nego kad volis voju zemlju takvu kakva jeste, i trudis se da doprineses tome da bude bolja.

 

Mislio sam u smislu da nema sta mi vise sebe da spustamo i nazivamo se govnima,kad eto Ameri koja su izliv britanski guzica,misle da su najbolji,a govna su. Mi jednostavno treba razumno da vidimo sta treba popraviti i koji je nas put,jesmo zastranili ali ne toliko. Ima nade za nas.

Optimista sam,uvek ima nade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пошто се ви толико базирате на томе да он нема доказе за то. Дајте ви доказе да то није тако као што он говори и предаје. Ајде да видим чврсте доказе да то није тако, не неки буђави сарказам јер немате никакав аргумент, оћу добар аргумент против његових тврдњи.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto mu lepo nisi dao argument nego ga vredjas ? Ko si ti uopste ovde da bilo koga nazivas ili pitas da li je ustasa ? Jel ti znas uopste ko su ustase ?

 

Ja ne verujem,dokle ovo proseravanje. Covek lepo pita,ovaj ga naziva ustasom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дај ти мени доказ да ти ниси педер. Мада ћеш ме тешко уверити, јер сам видео твоје слике.

 

Daj ti meni dokaz da si ti Srbin, a ne Ustaša. Svako može da falsifikuje izvod iz matične knjige rodjenih.

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ne seri i ti Demone. Jel ti vidis sta ga je pitao ? Dokaz da covek nema sta da kaze,nego najgorom mogucom stvari dira u coveka,trazi dokaze da li je ustasa.

PA USTASE SU KLALE MOJE I TVOJE DEDOVE !

Edited by HeLLsarma

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto mu lepo nisi dao argument nego ga vredjas ? Ko si ti uopste ovde da bilo koga nazivas ili pitas da li je ustasa ? Jel ti znas uopste ko su ustase ?

 

Ja ne verujem,dokle ovo proseravanje. Covek lepo pita,ovaj ga naziva ustasom.

Pa ako nije Ustaša, lako će mi dati dokaz za to jel da? To je samo konotacija, na nivou Deretića, koja najbolje radi na kvazi patriotama.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

Da nema sta da kaze o cemu?

 

Neko dodje, kaze nesto random, i sad mi treba svi da se skupimo da trazimo kontraargumente za baljezgarije?

Moze se izmisliti beskonacno stvari, i onda naci beskonacno argumenata da one ne postoje. Ko ima vremena.

 

Argumenti se iznose da nesto postoji, da je nesto istina, itd.

A ne jedan lupi neku glupost i onda je sad to neoborivo dok se ne dokaze da nije istina.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ti dobro znas da ne postoji i zasto ste vi ateisti opsednuti tim idiotizmom jebeno letece cudoviste od spageta i ako pokusavate da budete duhoviti to zaista niste

 

Argumenti, sine :haha:

 

Lunare ako ne znas da decaku od 15 godina das argument nego pribegavas nekim proseravanjima,onda si stvarno bez mozga.

Ja ne verujem koji si ti idiot,kako te nije sramota da ga tako nesto pitas.

 

http://www.metal-archives.com/bands/Blut_aus_Nord/2371

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...