Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

2014.02.04. *Dom omladine, Beograd* Iced Earth, Warbringer, Elm Street

Featured Replies

Sta je ovo, nema nista sa Night of the Stormrider, cak ni Colors/Curse the sky. sa prvog albuma Presmesna lista da se ide. IE za decu do 18 god. :udri:

  • Replies 113
  • Views 12.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Guest Razbijač-NAAĆI
    Guest Razbijač-NAAĆI

    Kad ćovek vidi ovu listu,i nije moglo a da ne bude žalesno.Šta ste oćekivali,svadbarsko veselje i kupus?ovde ni 3 pesme pošteno nema da ćoek uz nji može da djipa.bem ti kurac na opanak.Heller je za ov

  • Nastavlja se dovođenje bendova "that nobody gives a shit about" i u sledećoj godini, podrška organizatorma.

  • Melancholy najsmece pesma koja moze da se javi na listi (ako racunamo dobre albume), dobro sto je nema, ali ziva gre'ota za Stormridera...

Melancholy najsmece pesma koja moze da se javi na listi (ako racunamo dobre albume), dobro sto je nema, ali ziva gre'ota za Stormridera...

To što pričaš je klasična fora "kliše nasuprot klišeu", tj. kad neko mrzi pesmu nekog benda samo zato što je najpopularnija. U pitanju je odlična pesma. Sigurno da nije najbolja, ali nije za bacanje sigurno. Isti fazon kao kad metalci mrze Mejdene/Metaliku.

Ne, nego isti fazon kao kad bi na koncertu Metalike radije cuo Leper Messiah i Disposable Heroes nego Enter Sandman i Nothing Else Matters.

Ne, nego isti fazon kao kad bi na koncertu Metalike radije cuo Leper Messiah i Disposable Heroes nego Enter Sandman i Nothing Else Matters.

 

OK, ali to je subjektivno, i prosto nije u redu da bend na koncertu ne svira svoj najveći hit. Još ako uzmemo u obzir da je IE 2011. prvi put bio u Srbiji i nije svirao Melancholy, ako je i drugi put izostave tek bi onda bilo bezveze.

Ne znam, nije mi to bas neki Master of Puppets :D

  • 2 weeks later...

Koj je govno ovaj bend.Seremgamuse kad na albumu obradjuje sam sebe.to je kao cover vredan,id u pićku materinu.

ovi ako budu imali i pola od broja ljudi što je Heller privuko,svaka im ćast,mogu odma,al odma,odma...da mi popuše kurac.

 

koje su ovo pesme,šta je ovde hit?

ovo je juće svirano negde u španiji.


  1. Plagues of Babylon Play Video
     

  2. Democide Play Video
     

  3. Dark Saga Play Video
     

  4. V Play Video
     

  5. If I Could See You Play Video
     

  6. Disciples of the Lie Play Video
     

  7. Jekyll & Hyde Play Video
     

  8. Among the Living Dead Play Video
     

  9. Red Baron/Blue Max Play Video
     

  10. Blessed Are You Play Video
     

  11. Vengeance Is Mine Play Video
     

  12. Cthulhu Play Video
     

  13. My Own Savior Play Video
     

  14. The End? Play Video
     

  15. A Question of Heaven Play Video
     

  16. Dystopia Play Video
     

  17. Watching Over Me Play Video
     

  18. Iced Earth Play Video
     

Ocel biti merca grupe Elm Street ?

Sva tri benda donose komplet ponudu izdanja, majica, dukseva itd..

 

a neki švecki sto,mezetluk,hren? trubaci pred zoru?

007 dana,a JAMES BOND DOLAZI NA KONCERT... :blek::rockdevil::meshuggah:

http://www.setlist.f...a-2bc5e4d2.html

 

tuga od liste.tuga.

Koliko god voleo Iced Earth ovaj put definitivno preskačem. Setlista je zaista tuga, čemer i jad i i iskreno mi se ne daju tolike pare da bi slušao ove nove pesme. Ovaj novi album im je žešći promašaj. :no:

Ukusi su različiti,pa nije dom omladine kafana i I E tamburaši,pa da se naručuju pesme :mhihi: A meni new cd dobar,gledam treci put I E,idem da ponovo čujem TRUE HM SOUND,a i da se vidim sa ekipom... :rockdevil:

006 dana...

IN ROCK WE TRUST IN HMETAL WE BELIEVE!!!

Ma nek sviraju šta hoće samo nek zvuk bude prejeben kao onomad u SKC-u.

 

U Elm Streetu svira neki Perković.Garant on i Tomson imaju nekog zajedničkog pretka.

Edited by metallicus

Izgleda upao Burning Times, sto je dobro, ali izbacena Jekyll, sto je bas lose, a jos gore je zamena V umesto Pure Evil.

Ja nisam video da je Pure Evil uopste bila na listi, super ako bude

koliko im je dobar repertoar za svirkanje,publika uglavnom deluje ko krdo mrtvih konja, poneko mahne rukom kad strese slinac,pa zavara oko da je lola skandiro.

 

pun kurac snimaka po jutubeu sa novih koncerata,tuga za gledati.a onaj zdepasti kao,gubi se njemu dobro...peva,srce puno.id u cveklu.

Svirka nije bila tako losa i bilo je na koncertu dobrih momenata, ali generalno oni nisu jedan od top bendova po meni niti imaju stvari uz koje bih se ja gubio ko uz npr. Valley Of The Kings od GR ili slicno. Po meni jeste dosta mrtvo. Moze se malo hedbengovati, neka sutka eventualno, ali nista od cega bi mogla da mi pukne jugularna vena.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.