Jump to content

2014.02.04. *Dom omladine, Beograd* Iced Earth, Warbringer, Elm Street


Night Prowler

Recommended Posts

Dolaze iz Sofije i imaju skoro dva dana da se dovuku odatle do Beograda. Valjda mogu napraviti takav poduhvat. U svakom slucaju tu je i serif Vucic da pomogne ako zatreba.

A i ova zemlja ima teritoriju i juzno od Beograda a ona je prohodna.

Edited by Zlatko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Teli ste iced earth,eto vam ga...

na!

 

nego,ovo me poceti,kad sam se lozio na dolazak kanibala 1997, u srbiji.a ovi ih naši pederi vratili nešto zbog pasoša...ko zna šta će budne sovima.verujem da su prodali manje karata od doris albatros.

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Luke mi spustio trzalicu u ruku taman kad sam mislila da cu proci bez trzalice

Nem kondicije ja vise za ovo

Publika srednje zalosna

Zvuk u prvim redovima srednje zalosan

Prvi bend meh drugi bend gadi mi se onaj pevac

Iced Earth divan, al' kratko majko kratko

Mada smo zasluzili, gomila stabala u publici

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Kad ćovek vidi ovu listu,i nije moglo a da ne bude žalesno.Šta ste oćekivali,svadbarsko veselje i kupus?ovde ni 3 pesme pošteno nema da ćoek uz nji može da djipa.bem ti kurac na opanak.Heller je za ove redbull energija.Sledeći album,izbacuju ovo malo majmunće,dovešće neku poznatu pederćinu za jedan album,koji će budne govnjaja i raspušće se.kraj priće.Bem ti ćoveka kad obradjuje pesmu svog sisajd projekta.ego,ego ko slinac dug.

 

Iced Earth


  1. Plagues of Babylon

  2. Democide

  3. Dark Saga

  4. V

  5. If I Could See You

  6. Disciples of the Lie

  7. Among the Living Dead

  8. Burning Times

  9. Blessed Are You

  10. Vengeance Is Mine

  11. Cthulhu

  12. My Own Savior

  13. A Question of Heaven

  14. Dystopia

  15. Watching Over Me

 

Ipak,najviše me intresuje Angelystorovo vidjenje celog hapeninga.al oprilike išlo bi to vako:

 

Koncert je poćeo sa Plagues,i zvuk je zaista bio dobar,al mogao je biti bolji,pa sam rakiću podigu limenku i pokazo da još malo pojaća zvuk.on me otero u kurac.pokazao mi srednjak,al već u tom momentu,nastaje haos u publici,jer kreće democide,sam sam u krugu WTF?kad namah osetih nešto kako me probada otpozadi.pijani meda,zabio mi prstenac.samo srednjakom namsetih đozle i jebaćki mu se nasmejah.meda mi šanu da će da me ćeka u klozetu-napalio se,srećom,zajebo sam ga.

 

omg,kreće disciples,kakav rif,ali stu je sranje,ne može da izvuće one falsetoe,ta odurnost u njegovom vokalu mi stvara ćireve na kićmi.odlazim po još jedno pivo,dok kreće among the living dead,najbolja pesma na albumu,i troo prezenter današnjeg power-a.Jonove gitare probadaju ko pikamer,jon dette lupa ko da mu je poslednja svirka u životu,eh,kad bi samo ovako i attacker sviro,punili bi marakanu,al dick!ni iced earth ne može da napuni marakanu.tišina u publici.završila se pesma,neki pijani likovi dobacuju SLAAAAAAAAAAAAYYYYEEEEER! ćuje se oloja i zvona,kreće burning times,opšte ludilo,ljudi su za šankom,ja sam u centru,soliram.after toga,pale se upaljaći blessed are you.himna većeri,20 duša peva ko jedna.i ceca bi na ovo pozavidela,yeah!

 

onda,sledi omaž lovkraftu sa lyricsima koje bih ja better napisao,al ajde,wtf,nije loša pesma btw.question of heaven,bolje da su svirali par pesama sa stormridera,jer ju je stu totalno izblowowo.suck my dick stu!uništio si pesmu.sledi dystopia,sve se ćulo od prošli put,moje uši pamte,i onaj jonov hod,i cim ramenima tokom izvedbe dystopia.mislim puši ga i ti jone,što si to maznuo od kaia!

 

i sledi kraj,završnica,u fazonu najbolje tekme ćelzija,ICEDMOTHERFUCKINGEARTH!ali omg! ne završavaju je sa trooper introm,već sa kerberovim uvodom u hajde da se volimo??? WTF BRE!?Ali Jon dette me gađa palicom i na tećnom engleskom mi kaže:fuck off degenerik!-ja ućuto.Pijani jaroslav odpozadi mene simulira nadamnom doggy style.Upoznajem Oldmetalheada sa YUM-a,pružam mu ruku da se zdravimo,al on me tera u kurac.

 

Kraj.

Izlazim napolje,vetrić mi pirka preko ušesa.vidim Medu,ćeše se za jaja,i ćeka me.pored njega taksi,otvorena zadnja vrata.kaže mi ''udji,highway man'',i u istom propeva tiho i lagano: ''ovo će biti luda noć...''

  • Upvote 18
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi koncert u Bg-u bio duplo bolji od ovog. 400 ljudi sa sve bendovima, zvuk uzas gde god da stanes, Stu gresio gde je stigao, svirka mrljava, publika jos mrljavija, lagano se probijes do prvog reda bez da se poguras sa nekim ... Elm Street zvucali bolje i energicnije dva puta od IE i Warbringer-a po mom misljenju, momci pokidali za sve pare. Ostalo, bacen novac apsolutno.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...