Jump to content

2013.05.12. *Žica, Beograd* Sadhaka - otkazano bez bitnijih karmičkih odstupanja


azal

Recommended Posts

niko nije :D

 

ja pitao na eventu kad svira bend ali niko nije odgovorio. nedelja je, imam pametnija posla nego da sedim dva sata u zici i pijem pivo uz neil young bootlege :haha:

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam bio na toj svirci ali se uopste ne secam tih riba jer je ukrao show onaj ortak sto je recitovao epsku sagu VAJGAC dok mu je Zica (Dusan ne klub) ambijentalnu podlogu pravio.

 

haha, bio je to je ivan (monoton, apparatchik, dazd, gwatpod). u stvari 'teli smo ja, on i romac godinama da napravimo dum/folk projekat koji je trebalo da se zove vajgac, sve inspirisano njegovim pisanijima, al' na kraju nije bilo nista od toga. inace, vajgac je to neko rusko ostrvo u pizdi materini, na koje se on istripovao u jednom trenutku.

 

vradizazei bile dobre isto, vuklo je sve to na amber asylum, ako me secanje sluzi.

Edited by Cyprian's apprentice

Share this post


Link to post
Share on other sites

"ako nekoga zanima, koncerta nije bilo. zbog maltretiranja na granicama, bend je stigao prekasno. ipak, nekolicana ljudi koja ih je na kraju dochekala, bila je dovoljna za najvazhniji deo rituala (Abhisheka), te necje docji do bitnijih karmichkih odstupanja..."

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Untitled-11.jpg

 

 

u Gray Room-u u Medici slijedila je Sadhaka. Sadhaka je novi atmosferični black metal iz SAD-a koji je sredinom travnja ove godine izdao prvijenac „Terma“ za Pest Production i trenutno je na europskoj turneji. Sadhaka je zapravo projekt sastavljen od članova Fauna, Møllehøj i Vradiazei. Potpuni mrak i par zapaljenih svijeća odavali su nešto drugačiju atmosferu i zvuk od Hazardera. Ipak, nisam znao šta da očekujem jer sam u polumraku primjetio dvije djevojke u bendu, jedna u sredini isturena kao glavni vokal. Počelo je kako sam se i bojao. Lagano, melankolično, vječno. Samo sam čekao da mlada dama ispusti operni vokal u stilu Nightwish-a. Na svu sreću tempo se ubrzao i atmosfera se brzo promijenila kada se iz zvučnika čuo prigušeni muški vokal. Prvo mi se učinilo da je tonac pogriješio ali sam se nakon nekog vremena privikao i shvatio da tako i treba biti, da ti prigušeni mučni vriskovi djeluju tako prirodno i skladno uz spore, melodične rifove gitara i odlično usklađene bubnjeve i bas. Meni je zvuk bio jako dobar i unatoč dugim i melankoličnim pjesmama uspjeli su zadržati pažnju nekolicine prisutnih stvarajući pravu simfoniju uz tekstove koji su vrlo dobro pokrili te duge dionice. U jedno trenutku mi se činilo kao da čujem cijeli orkestar. Ženski vokal je također bio odličan. Čist i mučan vrisak ali ništa pretjerano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...