Jump to content

Mortal Kombat 9 PC, PS3, Xbox...


Dark_Elf

Recommended Posts

Haha kontrola i tajming ... Ovde na poslu imamo PS3 i Mortal Kombat Komplete edition. Fajtamo se sigurno dva sata dnevno, kada se sracuna ... Kad dodju devojke, ukljuce svoj berzerker mod kliktanja dugmica kao lude i ne mozes da igras sa kontrolama i tajmingom, samo blok, aperkat i to je to. Kontam da takva igra nece biti izvodljiva u ovom novom, zbog svih tih animacija i samog gempleja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontam da je pola gameplay, a pola zbudženi neki kadrovi, poput onoga kad se šibaju u close-up, a nije u pitanju xray.

Uglavnom svi budže te gameplay trejlere efektima koje na kraju ne vidimo u igrici, jer je ideja da se izreklamira I proda, a sto nije 100% autentično... koga briga.

 

A jel se zna za kad je najavljeno ovo čudo?

Meni samo gameplay da ne ujebu (recimo zakomplikuju I uspore) za ostalo me nije briga.

 

Mada, ko što rekoh sa početka ove teme, I da mi se ne sviđa, nema veze. Meni je devetka dovoljna narednu deceniju.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel se zna za kad je najavljeno ovo čudo?

 

pominje se 2015a, bez preciznog datuma. uskoro ce E3 sajam, pa mozda bude vise detalja.

 

 

Mada, ko što rekoh sa početka ove teme, I da mi se ne sviđa, nema veze. Meni je devetka dovoljna narednu deceniju. :)

 

pravo u centar.

napravili su toliko dobar posao sa devetkom da nema zime narednih nekoliko nastavaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

E to jeste smaranje. A i dosta zajebane kampanje moram reci. Nisam godinama igrao Mortal i onda sam poceo ovaj jer sam video da je bruka dobar. Preznojio sam se sto puta dok nisam presao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Do jaja bi ti bilo da igraš MK kad bi se organizovao turnir, a MK bi ti bio poslednji izbor?

 

Obrazloži deder,. leba ti.

 

Tek sad videh, jesam napisao izuzetan post :D

 

Znam da je MK popularan u tom zanru, pa sam mislio da je mozda najveca sansa da se igraju kod nas turniri u tome i u Street Fighteru, Tekkenu.

 

Sto se mog izbora tice, voleo bih da igram turnir u Guilty Gear-u, Marvel vs Capcom, i sl. Street Fighter mi je ok, skoro isti kao MvsC, ali ima manje divljanja. :)

 

Btw bacite pogled na ovu boles

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi na poslu sutra organizujemo turnir xD Posle 5, okupljamo se u break room, nas 16oro. Pravila turnira su da, svako ko pobedi rundu, mora da pije casicu domace radze na eks. Videcemo ko ce da prezivi do finala i osvoji turnir :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodjoh do polu finala sa Sindel, i tu me razbi kolega sa cyber sub zerom, i na kraju on i pobedio ... Jednostavno nisam mogao da prilagodim nacin igre, previse je sub zero defanzivan. Sledeci cetvrtak jos jedan turnir, pa se onda pobednici dva turnira takmice za finalnu titulu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah... kakva brutalština. :haha:

Kakav ripoff karaktera iz Mad Maxa 3 :D , to mi pomalo ima komičan šmek.

Pravi MK, nema šta. Super mi je gameplay, jedino su mi malo bezveze slova Finish Him, al to je potpuno nebitno (bolje to da je bezveze nego nešto drugo). :)

 

Je l' ovo provereno izlazi i za PC?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa rekoh ja lepo gore da oni te gameplayere budže raznim efektima koji nisu realtime iz igrice, da bi bolje prodali.

Tu su uglavnom kamera efekti (fokus, defokus), specijalni efekti poput magija koje verovatno rade u 3D softveru kao što se radi za film (a nešto što približbno imaju u engine-u), zatim kolor korekcije da što više ima taj filmski šmek, pravi motionblur, a ne onaj grafički hardverski, i td.

 

No, meni i ovo do jaja izgleda... pogotovo što je još uvek u izradi, i očekujem da će još da ga peglaju.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...