Jump to content

Mortal Kombat 9 PC, PS3, Xbox...


Dark_Elf

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

nego, je l' se zna kada će predstaviti još neke nove likove iz X?

 

Evo ovde imaš još dva nova lika kratko predstavljena.

Ćerka Džonija Kejdža i Sonje i još jednog lika:

http://youtu.be/uP6YFdhxpRc

 

Vredi baciti pogled na video. Zanimljivo mi je to što će sada svaki karakter imati tri borbene varijacije, što će verovatno doprineti da kad dva plejera igraju sa istim karakterom, opet mogu imati potpuno drugačiju tehniku i stil.

A izgleda da će i svaki dijalog (pre borbe) sa karakterima biti unikatan, da se karakter A konkretno obrati karakteru B.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovde imaš još dva nova lika kratko predstavljena.

Ćerka Džonija Kejdža i Sonje i još jednog lika:

http://youtu.be/uP6YFdhxpRc

 

Vredi baciti pogled na video. Zanimljivo mi je to što će sada svaki karakter imati tri borbene varijacije, što će verovatno doprineti da kad dva plejera igraju sa istim karakterom, opet mogu imati potpuno drugačiju tehniku i stil.

A izgleda da će i svaki dijalog (pre borbe) sa karakterima biti unikatan, da se karakter A konkretno obrati karakteru B.

 

Ovaj Kotal Kahn deluje do jaja,igrace se sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovaj Kotal Kahn deluje do jaja,igrace se sa njim.

 

Evo ga i ovde:

 

http://youtu.be/nsS0lnJ2SSI

 

Ne znam zašto, nekako mi ovo okruženje i ovaj fajt deluje najslabije do sada. Al' dobro, još uvek je sve to wip.

 

----------------------

 

 

Haha... Nightwolf iz "behind the scenes" iz MK3. :haha:

 

5A5.jpg?7238

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' mi je gadna ova D'Vorah. Tačno se vidi da su inspirisani sa Kerrigan iz Starcrafta (swarm queen i te stvari).

 

Who's next?

Ja očekujem da će Baraku u ovom nastavku morati da stave, ako su već svi (pozitivni) stari likovi pobijeni (Lio Kang, Johnny Vage, Sonya, Jax, Kung Lao...).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek, u novom MK nece biti ovih likova koje si nabrojao u zagradi? To bi bilo gore od onog dela gde je Liu Kang zombi. xD

 

Malo srčnuh, Liu Kang je zaginuo u "proslom serijalu", a sad je na snazi "reboot" koji pocinje od prosle igre, tako da sumnjam da ima bilo kakve veze ko je gde zaginuo pre toga.

 

Btw iako je zaginuo i nije ga bilo u Deadly Alliance pa bio zombi u Deception, vratio se u Armageddonu u regularnom obilku, iako je Armageddon deo tog prethodnog serijala...

 

Pretpostavljam da ce u novom MK biti fazon 60 likova, i novi i stari i sve, samo je bezveze da u ove trailere stavljaju Liu Kanga i Johnnyja, hoce malo da naprave hajp sa vise flashy i novim likovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, sad, ko da je njima ikada predstavljalo problem sto je neki lik poginuo.. ionako je prica, gledajuci sve delove totalni sve-moze-sve-prolazi nonsens gde ce lako smisliti kako nekoga da vrate. MK bez Liu Kanga je ko supa bez rezanaca, studenjak bez metalaca itd. - nezamisliv. Realno bez Shang Tsunga, Sub Zera, Liu Kanga i Raidena nije MK, nema sanse da nece sva cetvorica biti. Jax slobodno moze da pauzira, inace je smaracki lik.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa, ubite me, ne znam gde sam to video, ali mi se čini da sam negde pročitao da neće biti likovi koji su stradali u prošlom story modu. Možda sam to video u nekom videu kojeg smo postavili ovde, ili na oficijelnom forumu , ili na nekom trećem forumu...

 

U svakom slučaju, obzirom da će u igrici biti ćerka Džonija Cage-a i Sonje, sumnjam da će joj roditelji učestvovati.

 

Sad, koliko je Liu Kang bitan za sam MK... mene je on oduvek nervirao, iako sam ok uvek igrao sa njim (ležao mi je kao fighter), al' ne bi mi uopšte zasmetalo da ga nema (kao što mi ne bi zasmetalo da nema Strajdera, Kung Lao-a.. i td).

Meni su Skorpion i Sub-Zero (u stvari njegov klan), Rayden i ceo Outworld sinonim za Mortal Kombat, ostalo mi je usputno.

 

Obzirom na vizuelni (groteskni) identitet ove desetke, greota bi bilo da ne stave Kabala.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja htedoh da kazem za Kabala, on je meni jedan od najkul likova uopste u MK-u. A Sub Zero i Scorpion su naravno nezaobilazni, ali oni su vec potvrdjeni. Ko je Strajder? Mislis Strajker? x) On je klasican primer enormno glupog lika ali fantasticno zabavnog borca, ali generalno je nebitan. Ali kapiram bice svi teskasi sem mozda tih koji su specificno poginuli ili imaju naslednike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ima li neko nesto protiv da se ova tema preimenuje u "borilacke igre", "fighting games", "vs fighting" ili nesto slicno, pa da se raspravlja i kace vesti i o drugim igrama iz zanra? Nema dovoljno aktivnosti da se za svaki serijal ili daleko bilo pojedinacnu igru otvara tema.

 

Htedoh negde da kazem (sve sto mi padne na pamet), pa nisam imao gde, kako sam skoro uzeo da igram Street Fighter Alpha 3, i do jaja je, ali me nerviraju *SPOLIER ALERT* :haha: oni reciklirani endinzi. Simpaticna je fora sto na Bisona nema continue nego ima poseban ending u zavisnosti od toga jesi li ga pobedio ili ne, ali je sranje sto je taj defeat ending uvek isti, a ovi pravi endinzi su reciklaza, deluje kao da su sve odradili i onda ih smaralo da lepo urade i to, koga je briga xD

Jes' da je to totalno sporedna stvar u igri, ali je malo bezveze.

 

Btw, da sam otvorio novu temu, ne bih otvorio za Street Fighter IV, nego za ceo serijal, i bilo bi lepo kad bi ljudi bili fini da provere ima li teme za to sto otvaraju, kad vec na ovom podforumu postoji ta pogodnost da ne mora moderator da odobri temu.

 

Moze merge sa ovom temom, mada kontam da vas sve mrzi xD

http://www.yumetal.n...t/page__st__140

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa može što se mene tiče, da se rename-uje ova tema, ali sa ovako ažurnim moderatorima na forumu, bojim se da samo pričaš u prazno.

Mada bih ja pre da se na ovoj temi obriše broj 9, i da tema bude za Mortal Kombat uopšte, jer ta igra definitivno zaslužuje da ima svoju temu. Ti napravi temu za Street Fighter, ili za borilačke igre uopšte.

Nešto i ne verujem da ovde ima puno ljudi koji igraju Street Fighter.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Mene interesuje godinama jedna stvar u vezi Street Fighter-a. Najbolji deo koji sam ikada igrao iz serijala je bio na nekoj arkadnoj masini kada sam bio u osnovnoj. Ide se kao u prelazenje nivoa i ides ono redom po mepi sveta.

 

Hajlajti su tuca sa nindzom koji je opasan samo tako, tuca sa onim cirokancem(dal se bese zove Bird) kojeg ne mozes nikako da dobijes sem ako ga ne aknes jednom prvi i pobegnes u drugi kraj ekrana, cucnes i drzis blok. Bilo kakav drugi pokusaj zavrsava se najvecom mogucom brutalnoscu od strane Birda koji saranjuje. Znaci najbolji Street Fighter, ali ja da evo ne mogu pronaci vec 15 godina. Likovi su uradjeni veci onako kao na ovom novom Street Figher IV, a igrica je iz devedesetih. To mi bila jebeno najjaca tuca u istoriji.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...