Jump to content

2014.01.17. *Božidarac, Beograd* Heller, Kuga, Space Eater


ÆSTROPHOBOS

Recommended Posts

Vrhunska svirka. Iskren da budem, ocekivao sam Heller u znatno losijoj formi od onoga sto su sinoc pokazali. Prijatno iznenadjenje.

 

Uzgred, sve najgore zelim liku sto je sve vreme stajao izvan grotla sutke i bukvalno udarao pesnicama svakog ko mu pridje bez namere da sam uleti u neku sutku. Pizdurina. Jare, trebalo je da me pustis da mu rebra prebrojim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

' timestamp='1390042435' post='2717353']

Lose ste procenili, tamo je bilo 350-400+ ljudi. :)

 

Udarilo me pivo u glavu,u pravu si. :) Heller sam pogledao samo prve 3 pesme,morali smo ortak i ja ici zbog prevoza,ali smo bili odusevljeni,uigrani su skroz i imaju energije,ma svaka im cast. Space Eater je sve bolji,a Kuga su pokazali sta je stari heavy metal,momci su super zvucali. Odlicno i jebacko vece!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metalni haos nece umreti, za njim ce ostati ljudi prokletiiiii :muzicar:

 

Odlicno je bilo, underground, thrash metal, puno poznatih faca i zajebancija! Ocekivao sam da ce biti onoliko ljudi, ali je Heller svojim nastupom premasio moja ocekivanja. Zmegi odlican kao frontmen, ima onaj neki pakleni osmijeh :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сјајна је свирка била. сва три бенда су одувала. Посета одлична, Хелер много бољи него што сам очекивао. Сав сам у модрицама што значи да је метал дефинитивно победио синоћ! :rockdevil:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zesce bi' se zajebao da nisam bio, Heller bio izuzetan. Takodje, prvi put sam bio u Bozidarcu, jebote kakav prostor. Zasto se ono mesto ne koristi cesce?

 

Poseta isto bila fenomenalna, mogao sam se kladiti da ce biti do 100 coveka, kad ono medjutim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...