Jump to content

2014.06.06. *Dom omladine, Beograd* Sepultura, Guardians of Time, Fuel for Disaster, Dienamic, Make Me A Donut


Talvi

Recommended Posts

odlično bilo, sepultura oprala za sve pare (predgrupe nisam slušao, osim samog kraja poslednje). na nekim pesmama sam bio u takvom transu da nisam znao gde sam, vrat ukočen danas ceo dan. super zvuk, setlista očekivano solidna. šteta za onaj medli, ponadao sam se da bi mogli ceo mass hypnosis da opiče. sve u svemu, super provod bio.

 

šadaut lelekčini, metal pregalniku (i jaretu izdajniku). nisam skontao nikog više sa juma, mislio sam da će biti bar još par poznatih lica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je bilo baš. Veoma sam uživao. Dobar zvuk. Gitara prilično masno zvučala. Dobra setlista. Oduševili su me što su svirali propagandu i dusted. Njih dve nisam očekivao. Ovo ostalo iz Max ere je očekivano. Slažem se, Angelystore, za mass hypnosis. Mogli su da ga odsviraju celog kada su već započeli. Što se tiče Derrick ere, žao mi je što nisu svirali choke i age of the atheist. Njih dve baš volim. Šteta što nije bila veća posećenost ali dobro, ja sam čak očekivao da će biti manja tako da je ovo sinoć bilo skroz kul. Bilo mi je drago da vidim klince kako se lože u prvim redovima. Simpa su skroz. :D

Edited by Radnaskela
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote ni jednog Yumovca ne primetih na certu, a nije da nisam shetao po publici sve vreme tokom certa ... Iznenadjenje kvalitetno :) Dosao bez ocekivanja nekog, na kraju odvalili konkretno i kako valja. Zvuk jedan od boljih koje sam cuo u Domu Omladine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...