Jump to content

Mejdeni, nostalgija i Gojira


azal

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne lupetaj gluposti.Nista od ovoga ja nisam rekao.Ne budi Trlaja Komodor.Ja sam rekao da Gojira nije kvalitetan bend.A da je Nile kvalitetan.O nikakvoj smislenosti nisam pricao.Nadji post gde sam rekao da je Nile smislen bend.Da,meni ta muzika nema smisla,ni pocetak ni kraj,ali to je zaista samo,jedino i iskljucivo stvar ukusa.Naravno,i generalno moj stav prema evo konkretno Godjiri je stvar ukusa.Meni je to smece i cao.Ako vam je toliko bitna ta rec smece,eto promenicu je i reci ne svidja mi se.Ustvari,pusite ga,Godjira je smece!

 

A kako određuješ da li je bend kvalitetan ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Zna se sta je kvalitetan bend. Oni kojima je reper za kvalitet medijski hajp i to sto bend slusaju neki klinci koji inace svrsavaju na Slipknot su propala stvar. Nikada nisu spoznali neke stvari, a nikada i nece jer je urodjena glupost spojena sa stecenom neizlecivo stanje.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

e Leni, molim te poslusaj ovu pesmu kao da nije Mastodon.

 

Zamisli da je neki retro bend koji se zove Bark at the Moon i nosi helanke kao Enforcer pa mi reci sta mislis.

 

http://www.youtube.com/watch?v=3DXrBZyTCFs

 

Ne mogu da zamislim posto nikako muzika ne ide uz tvoj opis.Ovo je previse njanjavo.

 

Ali priznajem,nije losa pesmica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...