Jump to content

Pozdrav !


NeiskusniMetalac

Recommended Posts

veruj mi kad znam sta pricam kad ti kazem da ih oteramo

ja ih oterala 6, 7 a jos sam zelena kad dodje do foruma

zamisli koliko su ih oterali iskusniji

ono sto dodatno tera ljude je pljuvacina po glupim mejnstrim bendovima kao sto su mejdeni

jbg, dodje dete od 14 koje je samo za mejdene i motorhed culo i mi mu se popisamo po iluziji, naravno da ce da ode

ja pokusala da regrutujem nekog klinca prosle nedelje na autobuskoj stanici, mali mi kaze da gotivi bullet for my valentine, disturbed, mejdene i mortal kombatsta

mislis da sam uradila? oterala sam ga pre nego sto je dosao

 

e od svih ljudi koje su oterali sa foruma, on je jos i relativno normalan bio

setite se KJOa

ja verujem da je on covek tu i dalje negde, lurkuje

to mi nije jasno, objasne ti lepo da si nepozeljan i ti i dalje jedes kurac

idi na metal srbiju jebo te bog

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj sa autobuske ne zasluzuje da zivi. Gde sakupi tu papazjaniju, a tako mlad? Realno ovde je previse Blek metalaca. Mislim da je u tome problem. Ja nemam sa kim da pricam u Aoristu, a vala ni rokanje nam nije jaca strana. Samo Blek i kojekavi numetal izmet bendovi. Ne mere to tako. Blek metalci bez krvi i kokosaka. Posten satanista da se zgrane tako da nas i sekte zaobilaze pa vi vidite.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не бих баш искористио реч "отерати" .

Доста је ово специфична заједница, ни по чему није стандрадна.

Сећам се мени како је било у почетку. Није ми била јасна неозбиљност већине постова, било ми је и досадно да читам неке ствари, сећам се кад сам Благоју причао о скалама на Најлу, мислио сам да знам неки курац. Могу рећи и да ми је било досадно мало, али добар разлог што сам остао су неке Сармине глупости и генерално ми се чинио форум чудно и неистражено место.

Овако кад си пар година ту, јасно ти је ко је ко и ко је шта и неке карактере капираш па ти је и у неку руку интересантно јер имаш неку представу са киме говориш.

 

tebi je ova iteracija cudna? ajme da si video dok su aks i laza gnr zarili i palili i dok je bilo nekih zena na forumu tipa blondi. to je bila pisancija.

Edited by Čarli

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam pojma, ali je paradoks zivota fenomenalan

pritom je citava prica pocela tako sto je prisao po cigaru i ja kao evo ti i pitam sta to slusas, on me odmeri od glave do pete i kaze, pa ne bi ti znala sta je to

rekoh mozda nosim er maks i suskavac al' nisam totalna ljanka, reci sta slusas i on... pa kao metal, ne znam koja stvar ide i nabije sluske u usi, poslusa par sekundi i kao ne znam sta je ovo, slusa, slusa i kaze e, Disturbed je, cak imam i njihovu majicu na sebi

ja rekoh sta, nu metal ovo ono, on pa da, kao slusam i bullet i mortal kombat ako si ikada cula

dobro, jebote, ne budi emo

i onda me pita koje sam godiste, rekoh, malo sam starija od tebe, kaze on, rekao bih neko devedeset peto-sesto

JEBEM TI KOLIKO GODINA TI IMAS

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bata je veliki nacionalista, ali... razočarao se u srpstvo.

 

Има 100 добрих разлога тако да га разумем.

 

sasvim moguće da je jednostavno dobio izliv nejebice na mozak.

Ако је то узрок онда је оправдан :haha:

 

 

ja pokusala da regrutujem nekog klinca prosle nedelje na autobuskoj stanici, mali mi kaze da gotivi bullet for my valentine, disturbed, mejdene i mortal kombatsta

mislis da sam uradila? oterala sam ga pre nego sto je dosao

 

 

Па добру си ствар урадила.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je bese ono Kuruz razotkrio Novallisa i njegove fejkove i ne mogu da se setim koga jos? Tih par dana je bilo vrlo zanimljivo ovde :D

 

jako zalostan dan. varg je bio car i totalno ok lik bas me boli kurac sto se sprdao sa reputacijom

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo Ross the Boss.

 

I ljudi na forumu ne znaju ko je taj car, a sebe smatraju strucnjacima. Naravno da ne znaju kada ne znaju sta je istinski metal. Kada jednom HEFEST zavlada bice ovo meka samo prave muzike i jos bitnije pravog stava.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a to sto se blekera tice, mislim da gresis, sa njima jos i mozes da komuniciras, ovi treseri su propas

power je realno mrtav zanr, sta, ostali smo ti i ja jos od powerasa na forumu, nema nikog vise

 

Spala knjiga na dva slova. :no: Pa mrtav zanr kada su ljudi depresivci. Uvek ima dobre powerice. Moracu da poradim na promociji. Nisam stizao odavno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta ima od powera ove godine? ja volim poer ali nekako mi je poslednji na listi za slusanje, obicno pred novu godinu obrnem par albuma

 

Имаш нови Клејморијан демо

Havočka spopada dječake po stanicama :obrv:

Pa možda je to postavljač teme, al' ga blam da kaže za BFMV :haha:

И треба да га буде блам :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kad god mi se slusa power i pustim nesto staro ili novo odmah pocne da mi se slusa asperity - the final demand i obicno se i zavrsi na tome. bas cudno, s obzirom da nije realno neki album a i hriscani su sto inace ne podnosim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jok, ti su ostali zarobljeni u mejdenima i tu se zavrsi

nema vise toga, prvi put kada su bili gardijani ovde, ja sam bila osmi razred, bilo bre mojih vrsnjaka na koncertu koliko hoces, poslednji put kad su bili gardijani i dalje sam bila najmladja

i tu je bio i vlado feanor rukavina

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...