Jump to content

Pozdrav !


NeiskusniMetalac

Recommended Posts

problem je u tome sto bi ove pajine iz metal grupa oterali u roku od 15 minuta a ovi drugi bi bili u fazonu "STA, NEMA SISA?" i to bi bilo to

moras da budes poseban da bi ostao ovde

secam se kad sam pocinjala, fazon nisam znala nikoga i sve mi je zivo bilo komicno, od cega veliki deo jer nemam pojma o cemu se radi

i u principu sve dok ne upoznas nekoga licno, nije to to

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

problem je u tome sto bi ove pajine iz metal grupa oterali u roku od 15 minuta a ovi drugi bi bili u fazonu "STA, NEMA SISA?" i to bi bilo to

 

 

Немој ме погрешно схватити, нисам члан ниједне тавке моронске групе можда још од краја 2011. :haha:

 

moras da budes poseban da bi ostao ovde

 

 

Управо то,а и да не будеш шиптар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немој ме погрешно схватити, нисам члан ниједне тавке моронске групе можда још од краја 2011. :haha:

 

 

 

Управо то,а и да не будеш шиптар.

 

ma, nisam ni ciljala na to da si clan grupa nego na to da si ih ti pomenuo

btw siptari opstaju, pogledaj batu i tako neke

 

@talvara

takoe, samo brada i 195+ visine

 

@kuruz

nisam stekla takav dojam, mada nisam puno ni upoznala

ovo sve sto sam videla je jako slicno kao na forumu

 

kapiram da ako pricas o ekipi, mozda i stoji, od toga nikoga ne znam licno

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nama ovde ni ne trebaju klinci, samo ozbiljne muškarčine

Никад не знаш кад ће самом егзистенцијом на форуму од неког рандом позера са фејса да постане искрени фан музике

 

ma, nisam ni ciljala na to da si clan grupa nego na to da si ih ti pomenuo

btw siptari opstaju, pogledaj batu i tako neke

 

Бата је перманентно преусмерен на Косово

Edited by PajatheTrut

Share this post


Link to post
Share on other sites

@paja

nikako, samo ozbiljna brada, ozbiljna visina

 

inace, sta sam htela reci

214ehd4.jpg

sortirano po najnovijim clanovima, ova dva hefesta su odmah na trecoj strani otpozadi, registrovani u februaru prosle godine, sto ce reci da je u poslednjih godinu i po dana na forum doslo oko 50 ljudi od cega ima jedan Demon Seed i dva Hefesta. Ovo ti govori da na internetu postoje samo fejkovi, siptari i ljudi koje oteramo

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ti govori da na internetu postoje samo fejkovi, siptari i ljudi koje oteramo

Не бих баш искористио реч "отерати" .

Доста је ово специфична заједница, ни по чему није стандрадна.

Сећам се мени како је било у почетку. Није ми била јасна неозбиљност већине постова, било ми је и досадно да читам неке ствари, сећам се кад сам Благоју причао о скалама на Најлу, мислио сам да знам неки курац. Могу рећи и да ми је било досадно мало, али добар разлог што сам остао су неке Сармине глупости и генерално ми се чинио форум чудно и неистражено место.

Овако кад си пар година ту, јасно ти је ко је ко и ко је шта и неке карактере капираш па ти је и у неку руку интересантно јер имаш неку представу са киме говориш.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

s tim sto meni nije jasno kad je taj poceo da siptari, secam se da smo picili heksbol i da je bio gotivac

jebem li ga sta se desilo tokom neaktivnosti

 

Е баш сам о томе пре неки дан размишљао и сад си ме подсетила да питам.

Кад је уопште Бата почео да улази у ту шиптар фазу ? Пошто не мислим да је био такав од старта своје егзистенције.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhodite mene i moje klonove? Ja sam o ovom fenomenu pricao jos pre koliko godina, a vi ste se smejali u vezi minusedamnaesa. Da ste tada imali pameti moglo je jos nesto da bude. Ovako otislo 2/3 foruma, a novi se ugase ko sveca kad je poklopis casom. Ostavite neku rupicu majku mu. Ne mora sve da dihtuje. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад је уопште Бата почео да улази у ту шиптар фазу ? Пошто не мислим да је био такав од старта своје егзистенције.

bata je veliki nacionalista, ali... razočarao se u srpstvo.

ne znam koji je tačno povod bio. :haha:

sasvim moguće da je jednostavno dobio izliv nejebice na mozak.

Edited by truliandedzombileš!
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...