Jump to content

Attic


Saša Grbić

Recommended Posts

I dalje bolje ime. Može Landing onda.

36 minutes ago, Grobodan said:

Pa vise su ovi MF ripof od Portrait ali dobro, svi smo mi metal heads. Sve su to super bendovi, Attic jes ubica lajv a Portrait nazalost nisam gledao nikad.

Vokal je kvalitetniji KD klon od Portretovog(ih?), ali ako ćemo već da se bacamo sa ripoff (umesto uticaj ili sl.), meni je leglo što "ripofuju" i Dissection, i kombo mi je apsolutno predobar. To mi je i kod Portraita leglo na poslednja dva, što su malo po mraku udarili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Nije losa pesma, bolje mi je nalegla nego Darkest Rites.
Nisam nikada bio neki ljubitelj ovog benda dok ih nisam video u Budimpesti prosle godine.
Prijatno sam se iznenadio i celim putem kuci i danima posle sam ih slusao. Otisao sam da gledam ...And Oceans koji su bili odlicni ali Attic mi se danima vrteo u glavi.
Ko hoce da cuje jos dve nove pesme sa novog albuma

17:21 -  Hailstorm and Tempest
40:07 - Synodus Horrenda

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, dimmu1 said:

Nije losa pesma, bolje mi je nalegla nego Darkest Rites.
Nisam nikada bio neki ljubitelj ovog benda dok ih nisam video u Budimpesti prosle godine.
Prijatno sam se iznenadio i celim putem kuci i danima posle sam ih slusao. Otisao sam da gledam ...And Oceans koji su bili odlicni ali Attic mi se danima vrteo u glavi.
Ko hoce da cuje jos dve nove pesme sa novog albuma

17:21 -  Hailstorm and Tempest
40:07 - Synodus Horrenda

I meni je bolje legla ova druga pesma nego Darkest Rites;koja je i duza. Meni se Attic svideo od kad sam cuo prvi album i od tada sam fan. Hvala za link. Slusa se....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni obe pesme ok, jedino što mi više deluje posle njih da je više kao prvi nego drugi, tj. da ima manje Dissection i sl. uplica. Doduše, čuo i ja uživo one dve gorepomenute, i Synodus Horrenda mi bila ubica live, tako da ima nade u ostatak albuma.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Angelystor said:

Meni obe pesme ok, jedino što mi više deluje posle njih da je više kao prvi nego drugi, tj. da ima manje Dissection i sl. uplica. Doduše, čuo i ja uživo one dve gorepomenute, i Synodus Horrenda mi bila ubica live, tako da ima nade u ostatak albuma.

Slozio bih se sa tobom.  Bas cekam da se album pojavi pa da sumiramo utiske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...