Jump to content

YUMETAL NEWS


Zen

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Kako ja mogu sa 32 godine da počnem da slušam Rush.Molim lepo.

 

i treba da moliš.sramoto.s 32....auuuuu...ŠTA ćeš sa 70 da poćneš da slušaš tek...klasiku?pa da kažeš: ''uuuu,dobar ovaj vagner,nisam ni znao da postoji''.

 

deep purple,sabbath,rush,ac/dc,uriah heep,queen stim se polazi u osnovnu školu,a posle iron maiden,lizzy,ovi oni...i kako se profilišeš dockan.

 

tis oćigledno metal poćo da slušaš iz sprdnje il da bi nekog sprdo.ćuo neki tamo slepci iz đungli i iz tundri,podriguju u metalnim kantama i vabe to black metal,pa daj da se malo smejem.nije ni ćudo da ti je enforcer sad superiška bend.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Jeste, počeo sam da bih bio zajeban u kraju, nikad nisam čuo nešto kao Enforcer pa su mi sad super.

Kako je inače Vudu?

 

znaš kako,malo Lavu malo Dambala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Čitao sam onaj tvoj post, kao da sam probao. Jel istina da posle imaš sedam godina sreće?

 

zavisi šta podrazumevaš pod sreća.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

sa spasenijom sreća?zvućiš mi ko da si pod uticajem pinka.

šta bi da ti prićam?basne,u sate kasne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

nemoj

 

ti na primer,sa svojom bradom i brkovima,znaš li da sa šnjima nosiš zarazu goru nego što je ima na ivicama pisoara il wece šolje.

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogla bi malo Helle da se uključi u ove diskusije, neki scenario da se odradi, došla iz Australije konačno u domovinu, i gde će nego u Novi Sad, da se vidi s Petrom, tolike se godine dopisuju i nikako da se upoznaju, itd, ima tu potencijala.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

napinjać,paz Kad prdneš da se ne usereš.

al otkriću vam tajnu,ja sam ustvari vudu,helle (hellnoir), stivi1,hefest i routsydan...a svi zajedno smo: PETAR VRANJEŠIĆ,MOĆNI LOLA!!!!

 

DIMMU BORGIR PIZDULJINE!!!

MUSTIS GAY!

NECROBUTCHER ŠABAN

PESTE NOIR PIĆKE.

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

napinjać,paz Kad prdneš da se ne usereš.

al otkriću vam tajnu,ja sam ustvari vudu,helle (hellnoir), stivi1,hefest i routsydan...a svi zajedno smo: PETAR VRANJEŠIĆ,MOĆNI LOLA!!!!

 

DIMMU BORGIR PIZDULJINE!!!

MUSTIS GAY!

NECROBUTCHER ŠABAN

PESTE NOIR PIĆKE.

 

A ko je onda Hefest na fejsu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Yumetal -- Jumetalski moderator Metal Men poručio da neće podneti ostavku niti dozvoliti da sport postane "propali forum".

B92 uctorak, 22. novembar 2011. | Beta

B92: Metal Men: Ne silazim s vlasti

B92

 

Realnost je međutim drugacija, jer su borbe forumskih snaga i naoružanih pripadnika lokalnih plemena zahvatile čitave delove foruma.

 

U poslednja tri dana u sukobima na Jumu su banovana 63 čoveka, a to nasilje je usledilo posle neuspešnih pokušaja da posreduju u okončanju jednonedeljnog ustanka na forumu i Metal Menovom odlasku s vlasti.

 

Metal Men je u saopštenju, isključio dobrovoljno povlačenje s vlasti i potpuno odbacio napore odredjenih clanova u posredovanju da on napusti mesto moderatora posle 632 godine autoritarne vladavine na sportu.

 

"Neću napustiti vlast i neću napustiti Jum. Ne primam naređenja spolja", poručio je Metal Men.

 

On je, takođe, zapretio da njegovo svrgavanje Jum može da pretvori u raj za Al Kaidu(!??).

 

"Jum neće biti propali forum. On se neće pretvoriti u utočište Al Kaide", naveo je Metal Men u saopštenju i dodao da će raditi na tome da spreči da nasilje koje besni "odvuče forum u razocarenje,nevericu i sok".

 

S druge strane, clanovi foruma i dalje pozivaju Metal Mena da mirno preda vlast. Poslednji su to učinili Lemi Six i Efenberg, koji je pozvao na momentalni prekid borbi i izrazio zgranutost da bi dalji okršaji "mogli još više da destabilizuju situaciju".

 

blast from the past

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...