Jump to content

YUMETAL NEWS


Zen

Recommended Posts

МОНСТРУОЗНО : Јуметалски екстремисти организовали терроистички напад на модераторе форума, Вулин : ово је напад на Вучића и владу.(VIDEO).

 

прочитај више

 

Непознати екстремисти спровели су акцију застрашивања неколико кључних модератора Јуметал форума тиме што су путем лажних профила којима се не може ући у траг слали претеће поруке у инбокс цењених модова. Због своје гнусносности нећемо цитирати садржај послатих порука, најприхватљивије вам то можемо описати уз неколико кључних речи које су коришћене у свакој поруци : Јебем,пичку,двоцевка,преко нишана,штројење,силовање,слон......

 

Разлог за овај гнусни напад остаје непознат, али је свака порука имала исти завршетак : "ПРАВДА ЗА ЧОНИЈА ! "....

Очекује се од власти да реагује и инстинктивно оптужи Хефеста за овај одвратни подухват.

Више о овом случају у вечерашњем дневнику.

 

ШОКАНТНО : Наставак терористичке драме ! ( FOTO )

 

XRzvyz4.png

 

Непозната терористичка група артифицијалних онлајн идентитета послала је слику пред погубљење главног архиватора, није утврђено да ли је слика легитимна или фотошопована.

 

И даље није познато шта је циљ починитеља ових гнусних злочине, али полиција упошљава све свое људе да пронађу мотив за ова гнусна дела, једини траг који трнеутно имају је заједничка синтагма у порукама и на слици која гласи : " ПРАВДА ЗА ЧОНИЈА ".

 

Очекујте вести о наставку драме ускоро.

Edited by PajatheTrut
  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne pregovaramo sa teroristima.

Ни терористи не преговарају са вама.

 

ШОКАНТНО : Драгични завршетак талачке драме ( ФОТО )

 

Талачка драма се завршила кобно по живот младе архиваторке јуметал форума пошто су надлежни одбили да преговарају са терористима.

Тврдоглавост администрације јуметал форума довела је до кобног исхода, и завршило се беспотребним губљењем једног младог и невиног живота....

Докле ће надлежни оклевати да предузму конкретне мере ? Који је циљ терористичке групе артифицијалних онлајн идентитета која се потписује са загонетним : " Правда за Чонија ! " .

 

Сазнајте у вечерашњем дневнику.

 

 

AJrbJbt.png

Edited by PajatheTrut
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pero Deformero e pre svega izuzetan istrumentalno/vokalni sastav...pravi liricari znau...a da li su trebali ispasti smesni ili ne, meni licnoe sasvim sveiedno...lirike uvek trebau da budu trinaesta rupa na svirali

 

Drzavni posaoe lucidan, kao pasovi maistora fuzbala iz Sente Tibora Nadjpala, ali sto bi rekao Nemanja Tasic - poceli ste previse da se lozite sa tim

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

stubovi se ne slažu

prijatan dan

 

Drva se slazu, ljudi su saglasni - stubovi su, barem tradicionalno, drveni, tako da su ljudi koji predstavljaju stubove saglasni sa mnom.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе хоћеш ли икад рећи нешто што није неки рандом текст ?

 

Што ме тераш да ти дајем минусе, ја то не желим, не уживам у томе,али једноставно ме присиљаваш.....

 

ПРИЈАТЕЉУ МОЈ ИЗ ДАЛЕКОГ ГРАДА

ЗАТВОРИ ОЧИ И РЕЦИ МИ САД

ДА ЛИ ЈЕ БОЉИ ТВОЈ КРАТАК ЛЕТ

ИЛИ МОЈ БЕСКРАЈАН ПАД !!!!

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...