Jump to content

YUMETAL NEWS


Zen

Recommended Posts

A nije bas tako jbg

Ja sam na metalhedsu imala mnogo jezivijih momenata

Bio je neki ludak sto je nosio viljusku na svaki okup i pokusavao da mi iskopa oci iz zasede jer je zeleo da ih drzi u tegli

Ovi nasi matori su samo nepotrebno agresivni

A imamo i mladjih koji nisu bolji

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nema ni novog metala...sve neke reciklaze i ono kad prevrtis kultove, to e to.Mladje generacije sve retardi, sve u grandu i hausicu, biber dzastinu i slicnim bljuvotinama...sta takvi ima da traze na jumu.

 

Kako ja mogu sa 32 godine da počnem da slušam Rush.Molim lepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најновији члан на форуму у овом тренутку је дефинитивно Во.

Не знам ни за једног активног члана у оовом тренутку који се после Вола придружио.

 

Јебига, ни групе на фејсу типа "Металци" , "металац сам и поносим се тиме " више нису популарне ако вам дође као неко олакшање.

 

Ни сам више не знам што сам на форуму, вероватно зато што немам где другде да се природно понашам а да ме не сматрају потпуним кретеном.

 

Мислим, и овде ме добар део људи сматра за потпуног кретена, али за овде ме реално заболе курац, могу да причам шта год хоћу и да не сносим никакве последице :haha:

 

На пример да напушим Лемија , јер јелте, што да не, може ми се ? Није као да ће да оде на неки концерт и да ме бије :haha:

Edited by PajatheTrut
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 povece snicle lepo olupas, narendas kackavalj na jednu polovinu, dodas persun ozgo, preklopis obe na pola, vezes nekim kanapom, ulje + vegeta preko, tanko narezana kockica margarina, bljam u rernu

obaris krompir u ljusci, oljustis ljusku, uvaljas u prezle sa vegetom, naseces praziluk, bljam u rernu

izdinstas sampinjone, zasolis, dodas bosiljka i pavlake za kuvanje i brasna po volji da bude gusto kako treba

 

indzoj

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...