Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

MotoGP poslednji bastion!

 

 

 

Znaš koliko košta danas da ti neki od naših top influensera objave recenziju proizvoda? 1600-2000 EUR. Pričam o ljudima u Srbiji, napolju su cifre mnogo veće.

 

To je drustveno-ekonomska anomalija, influensera i sve koje influensira treba napaliti napalmom :D

Edited by Demon Seed
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali jedno je brt da mi okrob mixa mag objasni na yumetalu koju kremicu za lice da pičim, a drugo je da nekom platiš 3000 evra da to reklamira, pa da mongoli zato kupuju...

 

To je nešto što se zove ''shill''... xD

 

Shvatam ja da je to u današnjoj industriji postalo uobičajeno, ali ne mora da mi bude normalno...

 

 

Sve tebra prebacujemo polako uruke naroda, društvene mreže u ruke korisnika (lmgtfy- decentralizovane društvene mreže), kritike proizvoda uruke korisnika (rateyourmusic.com!) umesto čitanja plaćenog reviewa za novi Dimlju Burger, sve uruke korisnika, power to tha people. Pa makar ne doživeo to da vidim...

 

To je izbor korisnika/konzumenta, i oni uglavnom nesvesno biraju da im se shilluje nešto u guzu

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.times.co.sz/

 

 

: Cops also grow dagga?

Do police officers also grow dagga?

No poll_bar.gif 6

Yes poll_bar.gif 100

 

A juče nova saćekuša na Dušanovcu, koja nam je to ove godine? Meni se čini da je treća, posle one kod Franša i one u Jerkoviću. Piči jedna na mesec...

 

Ima li neke statistike za prošlu god? :haha:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radi se o tome da su sva trojica govna od ljudi.

Za neke je bilo očigledno i tada, za neke je trebalo malo više vremena.

Svakako je odvratno slušati čedu kako priča da su sa dolaskom na vlast čoveka koji se napio kada je djindjic ubijen pobedile njegove ideje.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, ne znam o kakvom saopštenju pričaš

 

a Đinđić je bio pravi pred smrt, kad je shvatio ko su ljudi oko njega i ko su zapadnjačka govna

sve piše ovde

http://www.nspm.rs/kolumne-slobodana-antonica/kraj-kosovske-politike.html?alphabet=l

 

i ovde https://www.b92.net/info/vesti/tema.php?yyyy=2018&mm=03&nav_id=1368181

 

"Mislim da je vreme da prestane primena dvostrukih standarda. Kada traže od nas da sarađujemo sa sudom u Hagu, jer je on institucija SB UN onda da vidimo ko je dužan da sprovodi rezoluciju o vraćanju 1.000 vojnika i policajaca na Kosovo koju je doneo taj isti Savet bezbednosti. Kako to da nije vreme za vraćanje Srba na Kosovo, a uvek je vreme za sprovođenje odluka Haškog suda", upitao je Đinđić 27. februara kada je pominjao mogućnost federalizacije Kosova.

 

“Kao što možda znate, Kosovo polako stremi nezavisnosti. Nijedan ozbiljni alternativni koncept nije prodiskutovan u međunarodnoj zajednici. Većina svetskih lidera radije ne razmišlja o ovoj temi u nadi da će se rešenje samo prirodno pojaviti. Opšta, iako implicitna pretpostavka je da će kroz nekoliko godina kosovske institucije preuzeti najvažnije funkcije, uključujući garancije za prava etničkih manjina. To će se zvati multietničko Kosovo iako će broj nealbanaca biti zanemarljiv, ako ih uopšte bude. Oni koji su prognani iz svojih kuća ostaće zauvek beskućnici”, piše Đinđić Bleru.

 

itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma njemu licno ko jebe mater, ne sekiram se ja da li su njemu strumfovi uganuli rame, nego ovo lici na ozbiljnu zajebanciju...

 

Jos ima povredjenih oko njega, ukljucujuci i nekog novinara, prica se o 'teskim' povredama al' da sacekamo pa da vidimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

klasika, da vidimo te povređene koliko su slagali

 

nisam očekivao da će tako brzo da ga puste, dobroe

 

išutiraše ga u dupe sa Kosova :haha:

 

 

poenta je da se sad stvori slika da nisu oni krivi za priznavanje nezavisnosti, da bi stoka prihvatila to bez da im se ugrozi pozicija na vlasti

 

kao npr. skorašnja izjava istog tog Mareta Đurića kako je ''Pogrom i pogrom Srba rezutat Tadićeve politike''

 

Da inspiriše da se zapitaš ''a šta ćemo ako opet krene pogrom??'' (pozdrica za drugara Elfa :bigblue: )

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...