Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

I za mene je to normalna stvar koja se podrazumeva. Zato oni za koje to nije normalna stvar od mene ne mogu dobiti glas.

I brate ... da li je realno da si sada krenuo da presudjujes ko je zaista bio ciji glasac? Neverovatno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas zasto Rusi ne salju trupe i novce?

Zato sto prvo ne veruju ovom bolesniku i njegovoj kliki, zahvaljujuci Babakovu i Rogozinu on promoli svoj lazljivi nos u Rusiju.

Vise su Rusi imali poverenja dok je bio Kostunica. Kad bi dosla vlada sa Boskom, a mozda i sa Radulovicem, sasvim je moguce da bi vise ulozili u nas, uz neke ustupke.

 

Rusi nista sa nama ne cine na silu, kao Ameri. Nece da nas bace na kolena, cekaju samo nekoga ko je sto posto za njih.

Ja sam uvek pre za bracu nasu nego za Amere, ali svaka velika sila ima svoje interese.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stižu Migovi brt

 

320x240-CnM.jpg

 

 

 

Rusi ne šalju trupe jer ih boli jaje, bolelo ih je ko god da je bilo na vlasti i boleće ih in aeternum. Pomoći će nam samo onoliko koliko njima treba da se zaštite od musli naleta i uticaja

 

 

Dobi gljivica dacic neko odlikovanje od putina, inace dacic veliki srbin, jebo ga on, bolje rusi da posalju trupe na kosovu a ne da se kurce sa nekakvim centrom u nisu

 

Jedan je gori od drugoga

 

IMHO Ne radi se Sarmo o tome da je pred nama izbor ili Amurika ili Rusija, radi se o tome da budeš svoj, slediš svoje instinkte (ali najviše razum!), i piješ Sprite, pardon, Kvas.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jbg ispričali su da su potpisali sporazum, da izlaze za Bg zajedno i da posle toga nastavljaju odvojeno i da to ne utiče na njihove pojedinačne politike

 

Stvarno me je bolo kurac da čitam, priznajem, sve pratim samo na yumetalu, kačite linkove, slobodno

 

 

Realno koga boli kurac da li se zove koalicija ili ne, zajebavao sam se u poslednjem postu da nije koalicija, i imam dva ''haha'' smajlija da to dokažem!

 

 

Ne, sigurno znaju bolje oni što su glasali za Jankovića.

 

Opa!

 

Opa Mileee!

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jordan je car

 

elem daj bre

 

pametni ste ljudi

 

kakve koalicije kakvi kurci

 

ovog idiota nece sjebati

 

a i da ga sjebu nece popraviti stanje u ovoj usranoj zemlji

 

Koi si pessimist terrorist

 

guglajte samo ''pessimist terrorist'' da se iznenadite

Share this post


Link to post
Share on other sites

I za mene je to normalna stvar koja se podrazumeva. Zato oni za koje to nije normalna stvar od mene ne mogu dobiti glas.

I brate ... da li je realno da si sada krenuo da presudjujes ko je zaista bio ciji glasac? Neverovatno.

oke, ne kaem da mi nije posran taj post malo...

nego,

da te pitam nešto

da li bi ona izjava dverjanina o muškarcu da prvi priča bila manje bljutava da ju je izgovorila žena?

 

da li bi izjava nekog hrvata da je ovaj narod lud bila više bljutava od tvoje iste takve?

 

Dobar je Piterson samo jebala ga religija i Dostojevski...

ima brat predavanje od nekoliko sati na temu kralja lavova i jungovske psihologije u istom <3

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...