Jump to content

Kućni ljubimci i životinjsko carstvo


bo88gdan

Recommended Posts

Verovatno on ili hrana za mačku, one granule smrde u pm.

 

A i sumnjam da ti je taj bivši imajo Šibu, ja ni jednog nisam video u Srbiji, ljudi obično pomešaju Akitu i Šibu.

Edited by Oak

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, sad gledam, ova siba kao neka pudla :bigblue: , sta je ovako maleno

http://www.zivotinje.rs/enciklopedijaStrana.php?id=708&alias=siba-shiba

10kg, pih

ali zato

http://www.zivotinje.rs/enciklopedijaStrana.php?id=669

 

Nije od mačke skoro sigurno, ne smrde one uopšte. Može da smrdi posip u koji kaki i piški ako je vlasnik smrad pa ne menja redovno.

lici na tako nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mačke su najčistije životinje na svetu, nema teorije da smrde, njihova hrana tj. one granule da, ali i to zavisi od vrste, neke malo skuplje nisu toliko smrdljive.

 

Što se tiče posipa, moja Olivera je bila najveća čistunica na svetu, nije želela nikada da dva ili tri puta vrši nuždu u istom posipu, dakle morao sam da joj menjam posle svakog odlaska u wc, inače stane sa strane i čeka dok se ne pokupi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, hoće to mačke da rade, odbijaju da koriste toalet ako im nije dovoljno čist :haha: S druge strane moj bigl gura nos gde god stigne, uspela je da se dokopa tavana pre koji dan i lepo je pokupila svu paučinu. Samo došla do mene da joj skinem sa njuške što se zakačilo, okrenula se i odmah nastavila sa čišćenjem :facepalm:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shibe su nize, odprilike kao Samoyedi, mozda vrlo malo nize. A Akite su najvisi kerovi od svih tih rasa ... Inace, furam doge ceger do prodavnice i stalno srecem jednu gospodju seta Shibu :haha: Svaki put mi je smesno, meme jebeno popularizovao rasu nenormalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam samo par fotografija na telefonu koji ima očajnu kameru, ali evo jedna, idem u posetu za nekoliko dana, poneću fotoaparat pa će biti fotki boljeg kvaliteta :)

 

IMG_20160804_160352.jpg

 

Ali da, nemoguća je, najbolji pas ikad, sve uništava :D Ne znam da li se vidi ali skroz joj je siva njuška ovde jer je par sekundi pre slikanja iskopala tri rupe jureći nešto što je nanjušila pod zemljom. Iskopa rupu za par sekundi, gurne glavu unutra i laje :facepalm: Ima jako specifičan lavež, nisam ranije čuo baš tako nešto, kao da istovremeno zavija i laje, tako neka kombinacija, dosta onako potmulo, ne bi se nikad reklo da je u pitanju tako mali pas :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...