Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Koji omaž Hefestu :D

 

Какав црни омаж, јаја ми умажите и она и он и он и ја, што би казао покојни Милан Младенович. Ово вам је као ексклузивна потресна исповест из Курира.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

poznanica jedna, dolazila u teretanu gde ja kampujem, pa je presla u neku, isto tu u jerkovicu, maximum effect se zove mesto, tako upoznala neke likove koji valjaju sve i svasta, pa je tako ponuda stigla do mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

но хефесто, али уређај за подмлађивање ми не треба, јербо још ниједну бору немам (лице затегнуто као беби гуза), а и свакодневно путујем кроз време (на сопствену одговорност).

 

овај је за набрчкане што их машина живота гази, типа азалство и остало модераторство.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na koju svirku smo isli

 

kad je cudni cica u vozu

 

rekao da on slusa Josipu Lisac???

 

Trut da se javi da odgovori, meni je mozak zabagovao od previse primljenih udaraca

 

POKAZIIIIII MIIIII GDE DUNAV LJUBI NEBOOOOOOOOOOO O ZASTOOOOOOO SMO SAD TOLIKO DALEKOOOOOOOOOO????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Металика на ЈНА, јун 2004.

 

Чекај, ако се један Ален Исламовић (

) однедавно отиснуо у паоре, зашто онда ја не бих могао?

 

Ионако ми је искрсла зајебана комбинација у вези тог агро-бизниса, само би требало обићи дедовину и мушки засући рукаве јеби га.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Онда је било Ушће. Металика 100 %.

 

Богдана заболе, он шефује електранама, а лимузина му сија као чаша, док куца постове са аждаје од телефона.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...