Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Ko je seceras? xD

 

Dosta traljav clanak, ok je da je fejsbuk budalastina, operacija nadgledanja i data mininga itd, ali se u ovoj njegovoj prici o algoritmima vidi da covek fundamentalno nema pojma o cemu prica... Nije mu za zameriti jer prica o stvarima za koje je potrebno razumevanje vise razlicitih naucnih oblasti, ali kenja mi se od novinara, da budemo melodramaticni (sto on kaze pred kraj clanka a sve vreme farba clanak emocijama i dramom :haha: )

Bukvalno pokusao da racionalizuje glavnu premisu svoje lose povezane price hipotezom da je matematika inherentno "zla", a da nije ni svestan toga xD

Latentni Puritanac :D

 

S jedne strane fejsbuk farba i usmerava korisnike, s druge strane su korisnici inertna marva koju ne zanima da li su obmanuti, analizirani, posmatrani, kontrolisani itd, oni jednostavno zele da 2500 ljudi vidi fotografiju banana splita koji su izili nedje namore i to je to.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

па цукерберг. само њемачко тј. жидовско презиме му каже.

 

јебеш новинарска тумачења алгоритмике, сам шећероски у последње време изјављује да му је опсесија, али и следећи корак читање људских мисли. но, у мој мозгић не може ући. ни у сретин, верујем.

 

то шта се нама мућка по главама не зна ни лијечнички конзилијум са... са харварда.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vudu Kungfu

 

Jedino resenje je podizanje svesti marvi i postepeno uvodjenje onlajn privatnosti i samoodrzavanja/samoupravljanja u mejnstrim onlajn kulturu.

 

Ljubaznoscu odgovarajucih algoritama.

 

 

Paradoks je u tome sto samim insistiranjem na istini ne mos promeniti svijes' naroda, nego moras da upakujes u oblik koji marva ume da konzumira, to jes da eksploatises iste spabosti koje iskoriscava The Man. :D

Samo da u pakovanju bude istina, a ne govno.

 

Ali u taj pristup nisam siguran da li verujem, jerbo je pakovanje, tj. put do istine bitan skoro koliko i sama istina, tako da kao sto spejsbuk gurka marvu u pravcima masturbacije tastine, treba marvu gurkati u pravcu koji stimulise baždarenje unutrasnjeg kompasa, ali je nagon za masturbacijom kod vecine jaci od toga, dakle to je Sizifov poso i pukli smo. :o

 

Misli svojom glavom, slusaj samo crni metal ceo novembar! :D

Eno imas na temi sto sam otvorio materijal za one koji nisu zadojeni sirovim strejt crnim metalom, da ti pomogne da preguras :D

 

 

Evo VuduKunfu izbacili novu pesmu, da se zagrejes (nije bas bm ali nije jos 1. novembar :haha: )

 

Lyrical themes: politics

Taman

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

које црно подизање свести марве и баждарење компаса. гле, изворинке ти http://www.kurir.rs/crna-hronika/2931841/zoki-nije-torbica-da-mi-ga-neko-otme-zene-poludele-za-marjanovicem-nude-mu-seks-i-brak

 

добро звучи овај кунфу, чек да уз њега одрадим двадесетак склекова као др анте код малнара ономад.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrovale se zabe steroidima tamo gde je sa'ranjen, viri im kurcina iz kloake

 

које црно подизање свести марве и баждарење компаса. гле, изворинке ти http://www.kurir.rs/crna-hronika/2931841/zoki-nije-torbica-da-mi-ga-neko-otme-zene-poludele-za-marjanovicem-nude-mu-seks-i-brak

 

A jebiga, ovo sto si linkovao je ipak ispodprosecno bivstvovanje, pokusavam da posmatram neki prosek u ovijema analizama... I da posmatram ono najbolje, tarapija... Ili barem boljih 32%, desno od jedne standardne devijacije :D

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

we're freaks baby we dont care about our wives doing meth

 

zasto sam osudjen da jedem ovaj master crumble musli sam ne mogu vise da podnsem ovo uzmi me gospode necu ovo necu ovaj zivot vise gde mi zitarice neutopljene dovoljno u mleko lome zube hocu smrt da me uzme

 

 

alex jones ft idubbbbzTV Roki vulovic diss track

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако су стероиди у питању, а колико видим јесу, онда им вире курчићи.

 

Кисели краставчићи!

 

:haha: :haha:

 

 

Ah te draži steroida, kad imaš kurčinu skupi se, kad nemaš, nikne

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...