Jump to content

Kosa


Zen

Recommended Posts

zvuci kao vezba mog zivota. ali nemam ovo sranje :(

kupicu. i koliko mi je dovoljno minuta da samo to radim? 5?

 

Nešto se aktivirala SW na pomen ovog brijanja dela glave, garant je furala takvu frizuricu nekad.

 

Ali ne mari, mozak bolje radi na nižim temperaturama!

NIKAD

Edited by soul wandering

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA gledaj, to je teška vežba za kardio, ne verujem da odjednom možeš duže od minuta, recimo 10 serija, pauze 45 sekundi, dušu ćeš ispustiti dušo.

Samo pazi, kad prvi put probaš nemoj preterivati, imaćeš gadnu upalu, za početak neki od 8kg kupiš.

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta fali side cut je simpa. A hail da vam postavlja standarde, ne razumem :haha:

 

Dodacu da sam videla pun kurac takvih frizura u Beogradu.

 

Nego sw, objasni mi malo detaljnije kako umotas kosu preko noci, molim te. Ja sad s ravnom ucim od nule kako se koristi haha

 

 

Eeee da zamalo da zaboravim. U cvrletu moze da se kupi kerasilk keratin za oko 360evra obe boce. Kad sam izasla setila sam se da nisam pitala posto je sealer ali dobro ajd nek je jos desetak hiljada. To je za desetak aplikacija znaci ako radis na 4 meseca tri ipo godine. Meni i duze jer cu na 6 meseci nadam se.

 

Ne znam koliko je u nemackoj jer ne uspevam da nadjem ko ga valja. Ona radnja u kojoj sam kupila malu bocu za jednu aplikaciju nema tu veliku bocu u prodaji jbg.

Edited by Machka Naopachka
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da macko...pa kao sto rekoh, podelis kosu na dva dela kao da ces da pletes 2 kikice, s tim da ih ne pletes, jel :) vec uvijas kosu u spiralu ( ne u 2 pundje nego da stoji pravo) i onda na kraju zakacis snalu s tim da, da se ne bi odmotalo, moras snalicom uhvatiti i deo odece i onda ti tako stoji uvrnuto pravo. ujutru kad skines to, ocesljas, i NE stavljas nikakav lak, sto je meni najbolja stvar od svega, jer kosa bude talasasta i lepa a pritom meka i neslapljena od laka

meni 2 dana ne mrda. a imam kosu koja je skroz ravna i koju je tesko uviti a da se ne ispravi vec posle 2h

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta fali side cut je simpa. A hail da vam postavlja standarde, ne razumem :haha:

Nisu to moji standardi, to je moj ukus, možda grešim

Pixie-Wavy-Bob-with-Undercut-Side.jpgcb1961e277e6258cc46257694101cd7c.jpg

 

 

 

Dodacu da sam videla pun kurac takvih frizura u Beogradu.

 

Eeee da zamalo da zaboravim. U cvrletu moze da se kupi kerasilk keratin za oko 360evra obe boce.

Ajde daj slike, imaš beogradnoću i te sajtove, da vidim te silne frizure.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da macko...pa kao sto rekoh, podelis kosu na dva dela kao da ces da pletes 2 kikice, s tim da ih ne pletes, jel :) vec uvijas kosu u spiralu ( ne u 2 pundje nego da stoji pravo) i onda na kraju zakacis snalu s tim da, da se ne bi odmotalo, moras snalicom uhvatiti i deo odece i onda ti tako stoji uvrnuto pravo. ujutru kad skines to, ocesljas, i NE stavljas nikakav lak, sto je meni najbolja stvar od svega, jer kosa bude talasasta i lepa a pritom meka i neslapljena od laka

meni 2 dana ne mrda. a imam kosu koja je skroz ravna i koju je tesko uviti a da se ne ispravi vec posle 2h

 

Aaaa uhvatis i majcu! Pa ti si genije! :) hvala, probam nocas :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...