Jump to content

Kosa


Zen

Recommended Posts

... razmisljam nesto ovih dana, gledajuci (pra)stare slike sa dugom kosom

 

jedini pametan savet koji mogu nekome da udelim, glede imanja duge kose

ako ti se smuci duga kosa i zelis da je drasticno skratis, pixie cut ili tako sta radikalno

pre toga, dok jos imas dugu kosu, izivljavaj se na njoj, menjaj frizure, farbaj je, sve sto ti padne napamet

bar da znas sta sve moze da ispadne :haha:

 

jedina stvar zbog koje zalim je sto nisam imala dobrog frizera kad sam imala kosu do guz'ce,

pa se "frizura" statojala od toga da je kosa secena ravno ili sa i bez shishki

sto je u sustini jako jebeno dosadno

 

da je neko tad umeo da mi napravi ovako nesto, verovatno se ne bih nikad oshishala lol

al to shishanej u slojevima je postalo popularno tek kasnije

 

02075b68ea5db9d226ab91002af41760.jpg

 

.. koliko vredi dobar frizer, sunce ti poljubim...

 

da, pustam opet kosu, dosadilo vise ovako

jebiga

 

btw

trip down the memory lane

http://www.buzzfeed....-90s#.nqYoARQ7R

 

kontam da ej svako od nas 90ih imao bar jednu ovakvu drugaricu :haha:

 

enhanced-buzz-2547-1366321725-2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^imala ja takvu druzbenicu u osnovnoj i srednjoj, kasni pubertetcini cuda, ne moz je prepoznas :haha:

 

Ej ovo gore sam ja imala do pre pola godine, stepenasto sisanje uz feniranje pomocu sirokih cetki a ne viklera, prolazi kao casual a sa ukosnicom, rajfom, skorz prolaazi i za neki svecaniji dogadjaj.

Sada sam u fazi oporavljanja krajeva kose, znaci nije sisasano ravno vec polu-krug pozadi sa blgim stepenim napred, ideja je da je koliko toliko iznivelisem pa da se opet igram sa odgovarajucom duzinom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

haha ali tag za temu - dlake

 

znaci mozemo generalno i o rutavim prsima,ledjima i guzicama da diskutujemo

 

kakav si sa ramenima? ja što sam matoriji žbunje sve jače, i ne namerava da stane

 

a i leđa se stidljivo pojačavaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljno razmišljam o tom keratinu, mada sad bi mi loše ispalo jer sam pola smeđa pola crna, pa se to više primeti kad je ravna kosa

A i čekam Macu da vidim kako ispada :D

 

Ja planiram sama sebi da radim. Nacekaces se... :)

Ovog meseca investiram u peglu a sledeceg u preparate, pa onda jos kad mi donesu iz Nemacke, pa da se sastavim sa vremenom i sama sa sobom da uzmem i uradim.

 

Goldwell kersilk je dobar, pa ako nadjes salon koji radi s njima idi tamo. I trazi da peglaju na max 200-220 sepeni i da ne prolazi puno puta peglom, tipa 5x ja vise ne bih dala, jer nema potrebe, a daleko manje ces da ostetis kosu.

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav si sa ramenima? ja što sam matoriji žbunje sve jače, i ne namerava da stane

 

a i leđa se stidljivo pojačavaju

ma ramena su ok..

 

brinu me grudi koje su maljave kao rascep na guzici koji me brine jer je maljav kao kosa na glavi

 

Slikali me na bazenu s ledja, 20 minuta sam pokusavao da provalim dal me slikali od napred ili od pozadi.

Toliko o maljavosti.

Edited by tier_mfkr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema to kod nas već godinama :(

Šta ti treba? Ona garnierova biljna kolekcija je dobra, jako liči na he, ja koristim njihov nar/pivo šampon i regenerator i onu crnu gliss kremu i baš sam srećna

 

Ne rise. Ja uzela u grckoj u supermarketu sasvim slucajno, neki crveni he i odusevim se... naci baaaas je dobaaaal.

 

Bzvz. Ma garnier sam i ja koristila onaj narandzasti shea il.sta je vec i kao ok je. Ovaj he bii bolji, samo ja ocekivala sad udjemu tempo i kupim. Oces kulac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...